Wygraj egzemplarze kryminału „Leona. Cel uświęca środki” Jenny Rogneby [ZAKOŃCZONY]

5 listopada 2017


Wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści kryminalnej „Leona. Cel uświęca środki” autorstwa Jenny Rogneby.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy drugiego tomu intrygującego cyklu kryminalnego o niekonwencjonalnej śledczej Leonie Lindberg, polecanego przez twórcę kontynuacji „Millennium”, Davida Lagercrantza. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Zanim autorka książki, Jenny Rogneby, ukończyła kryminologię i podjęła pracę jako policyjna śledcza, próbowała sił na scenie i występowała w pewnym szwedzkim girls bandzie. Jaką nazwę nosił zespół, z którym nagrała kilka przebojów radiowych?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Jenny Rogneby ? Leona. Cel uświęca środki”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 18 listopada, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Cosmo 4.

Egzemplarze książki „Leona. Cel uświęca środki” otrzymują:

Sebastian Ziomek,
Aleksandra Karczewska,
Michał Litwiński,
Dorota Pankowska,
Paweł Ulatowski.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Jenny Rogneby „Leona. Cel uświęca środki”

Opis: Nieszablonowa Leona powraca! Nieprzewidywalny i zuchwały kryminał, który zapiera dech w piersiach. Przed gmachem parlamentu w Sztokholmie zamachowiec samobójca detonuje bombę, ale cudem udaje mu się przeżyć wybuch. Czy działał sam? I czy należy się spodziewać kolejnych ataków? Zamachowca ma przesłuchać Leona Lindberg, lecz po niedawnych wydarzeniach inne sprawy absorbują jej uwagę: rozpad rodziny, groźby płynące z kilku stron i paląca potrzeba zdobycia gotówki. Balansując na granicy prawa, Leona rozpoczyna niebezpieczną grę, która ? jeśli się powiedzie ? pozwoli jej zrealizować upragniony cel. Stawka jest wysoka, wzrasta także ryzyko.

„Nowa królowa skandynawskich kryminałów. Jej bohaterka nie przypomina innych znanych mi bohaterów literackich! I jak Jenny pisze! Od pierwszej strony chwyta za gardło” ? poleca David Lagercrantz.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe