Wygraj egzemplarze kryminału Janusza Majewskiego pt. „Czarny mercedes” [ZAKOŃCZONY]
Z okazji premiery nowej powieści reżysera Janusza Majewskiego zatytułowanej „Czarny mercedes” wspólnie z wydawcą książki, oficyną Marginesy, przygotowaliśmy dla was konkurs.
Pięć egzemplarzy kryminału rozgrywającego się w okupowanej Warszawie rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.
Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Większość powieści Janusza Majewskiego ma swój filmowy odpowiednik. Powstanie również ekranizacja „Czarnego mercedesa”. Jakie tytuły noszą dwie powieści autora (oprócz konkursowej), które do tej pory nie doczekały się ekranizacji?
Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Janusz Majewski – Czarny mercedes”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 28 kwietnia, o godzinie 23:59.
?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Glacier Express 9.15” i „Zima w Siedlisku”.
Egzemplarze powieści „Czarny mercedes” otrzymują:
Bogusław Szylko,
Marta Torzewska,
Adam Pilachowski,
Jakub Bogucki,
Piotr Hirsz.
Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?
Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.
Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).
Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.
Janusz Majewski „Czarny Mercedes”
Opis: Janusz Majewski ? mistrz stylu ? w prawdziwie akuninowskiej opowieści o nadkomisarzu Rafale Królu, który ma rozwikłać tajemnicę śmierci pięknej młodej kobiety w okupowanej Warszawie. Rok 1939. Wybucha wojna. Mecenas Karol Holzer, spolonizowany Saksończyk, prowadzi sprawy notarialne, z których dochód idzie na getto. Pewnego dnia w kancelarii pojawia się jego była studentka, Żydówka. Karol chce jej pomóc, oddając dokumenty żony, lecz Aneta zostaje zamordowana. W tle pełnej napięcia historii – portrety okupowanego Lwowa i Warszawy.
Kliknij tutaj, aby przeczytać fragment książki.
TweetKategoria: książkowe