banner ad

Wygraj egzemplarze kryminału „Blizna” Przemysława Żarskiego [ZAKOŃCZONY]

3 lutego 2021

Wspólnie z Wydawnictwem Czwarta Strona przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze kryminału „Blizna” napisanego przez Przemysława Żarskiego.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze drugiego tomu serii z komisarzem Robertem Kreftem, który kolejny raz musi rozwiązać sprawę mającą związek z przeszłością. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) W którym roku Przemysław Żarski zadebiutował jako powieściopisarz? (2) Na ilu książkach wydawnictwa Czwarta Strona znajdziemy nazwisko pisarza jako autora lub współautora?


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Przemysław Żarski zadebiutował jako powieściopisarz w 2018 roku. (2) Nazwisko pisarza jako autora lub współautora znajdziemy na trzech książkach wydawnictwa Czwarta Strona: „Ślad”, „Blizna” i „Awers”.

Egzemplarze kryminału „Blizna” Przemysława Żarskiego otrzymują:

Bogdan Mirowski,
Rafał Stacherczak,
Małgorzata Styczeń.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres e-mailowy redakcji:  konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Przemysław Żarski – Blizna”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 14 lutego, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Po każdej traumie zostaje blizna… W noworoczny poranek w sypiącym się pomieszczeniu gospodarczym zespół śledczych odnajduje zwłoki młodej kobiety. Dwadzieścia kilometrów dalej inna dziewczyna budzi się na tylnej kanapie rozbitego samochodu, należącego do Błażeja Urygi. W jaki sposób się tam znalazła i co łączy te sprawy? Dokąd prowadzą zbrodnie, które wkrótce wstrząsną całym miastem?

Dwadzieścia pięć lat wcześniej komisarz Robert Kreft przekonał się, jak niewiele dzieli dzieciństwo od przedwczesnej dorosłości. Mimo upływu lat Kreft wciąż nie uporał się z samobójczą śmiercią matki. Teraz, gdy koszmar powraca po latach, komisarz znów musi zmierzyć się ze swoimi demonami.

„Blizna” to opowieść o tym, że przeszłość kroczy za człowiekiem niczym cień, odciska się pieczęcią na skórze i wspomnieniach. To historia o złych wyborach, o rozmywaniu się winy, kary czy ról ofiary i kata, ale także o dążeniu do prawdy, które sprawia ból, rujnuje życie, odziera ze złudzeń. I o ranach, które mimo upływu czasu nie chcą się zabliźnić.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe