Wygraj egzemplarze „Krótkiej książki o miłości” Karoliny Korwin Piotrowskiej [ZAKOŃCZONY]

23 lutego 2016

Krotka-ksiazka-o-milosci-konkurs
Z okazji premiery „Krótkiej książki o miłości” Karoliny Korwin Piotrowskiej wspólnie z wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej publikacji.

Trzy egzemplarze książki, w której znana dziennikarka radiowa i telewizyjna pisze o swoich filmowych fascynacjach na przestrzeni całego życia, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Jaki tytuł nosił film, na który Karolina Korwin Piotrowska poszła w młodości pierwszy raz sama do kina?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Karolina Korwin Piotrowska – Krótka książka o miłości”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 8 marca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Gwiezdne wojny”.

Egzemplarze „Krótkiej książki o miłości” otrzymają:

Paweł Witczak,
Magdalena Czernik,
Monika Kilanowska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

krotka-ksiazka-o-milosciKarolina Korwin Piotrowska „Krótka historia o miłości”

Opis: Karolina Korwin Piotrowska, jedna z najbardziej opiniotwórczych, ale i kontrowersyjnych polskich dziennikarek, felietonistek i pisarek, z wykształcenia historyk sztuki, z zamiłowania promotorka kultury, dzieli się z czytelnikami swoją miłością do filmów. „To książka o miłości, ogromnych i niezapomnianych emocjach, które kino wywołuje. O moich emocjach. To pierwsza część intymnej podróży przez moje największe filmowe fascynacje. Poczuj się więc, Czytelniku kochany, jakbyś był gościem w moim mieszkaniu i oglądał kolejne filmy, które znajdujesz na półkach regału z filmami. Ta książka to również przewodnik po filmowych kanałach i sklepach z filmami, w których można dzisiaj zgłupieć z nadmiaru oferty. Nie musisz wiedzieć, bo i skąd, co jest warte uwagi, na co warto poświęcić godzinę lub dwie ze swojego życia i nie wiesz, co może Cię zainteresować. Służę pomocą. Usiądź sobie wygodnie, weź do ręki moją krótką książkę o miłości i zacznijmy wspólną i pełną emocji podróż w świat filmowej wyobraźni. Serce zabije ci mocniej, będziesz się śmiać i płakać, będziesz się bać, wzruszać i zastanawiać” – pisze na tylnej okładce autorka.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe