Wygraj egzemplarze kontynuacji „Wirusa” Guillerma del Toro i Chucka Hogana pt. „Upadek” [ZAKOŃCZONY]

12 lutego 2016

upadek-konkurs
Polscy miłośnicy grozy mają wreszcie możliwość poznać dalsze losy doktora Epha Goodweathera i jego przyjaciół walczących z plagą wampirów. Z okazji polskiej premiery „Upadku”, czyli drugiego tomu wampirycznej trylogii Guillerma del Toro i Chucka Hogana, wspólnie z wydawnictwem Zysk i S-ka przygotowaliśmy dla was konkurs.

Trzy egzemplarze książki, która obdziera z romantyzmu mit wampira, jaki utrwalił się w popkulturze za sprawą filmów z Belą Lugosi czy Christopherem Lee, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i nie powinno sprawić problemu czytelnikom pierwszej części trylogii: Jakiej narodowości był szlachcic, w którego ciele mieszka Mistrz Wampirów w momencie przybycia do Nowego Jorku na pokładzie samolotu?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Del Toro – Upadek”.
Zakończenie konkursu w piątek, 26 lutego, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: polskiej.

Egzemplarze powieści „Upadek” otrzymają:

Kasjan Smolak,
Bartosz Kosela,
Natalia Bielawska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

upadekGuillermo Del Toro, Chuck Hogan „Upadek”

Opis: W Nowym Jorku wylądował samolot z Europy. Nie można było nawiązać z nim łączności, zasłony w oknach były zaciągnięte, a światła wyłączone. Obawiając się zagrożenia śmiercionośnym wirusem, władze wezwały na miejsce ekipę z Centrum Zwalczania i Prewencji Chorób. Spośród ponad dwustu pasażerów żyło tylko czworo. W samolocie-widmie nie znaleziono żadnych trujących substancji, a ofiary wyglądały jakby spały. Głodne wampiry tylko czekały, aż na miasto opadnie mroczna kurtyna, bowiem Nowy Jork szykował się do niezwykłego zjawiska ? zaćmienia Słońca. W ciągu kilku dniu epidemia wampiryzmu opanowała Nowy Jork. Pradawny klan wampirów rośnie w siłę. Wybucha wojna między krwiopijcami ze Starego i Nowego Świata o całkowitą kontrolę nad cywilizacją. Ludzkość uwięziona w potrzasku między walczącymi siłami staje się bezsilna i skazana na zagładę. W obliczu chaosu doktor Eph Goodweather wraz niewielką grupą przyjaciół staje do nierównej walki ze spragnionymi krwi potworami. Na podstawie trylogii powstała serialowa superprodukcja kanału FOX.

Tematy: , , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe