Wygraj egzemplarze „Końca samotności” Janusza Leona Wiśniewskiego [ZAKOŃCZONY]

24 listopada 2019


Wspólnie z Wydawnictwem Wielka Litera przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „Koniec samotności”, będącej kontynuacją bestsellerowej „Samotności w sieci” Janusza Leona Wiśniewskiego.

Do rozdania mamy cztery egzemplarze powieści, w której Janusz Leon Wiśniewski powraca do tematu związków na odległość i bohaterów, którzy przynieśli mu popularność. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Jaki tytuł nosiła pierwsza książka autorstwa (lub współautorstwa) Janusza Leona Wiśniewskiego, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Wielka Litera? (2) Kto był reżyserem ekranizacji „Samotności w sieci”?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) „Na fejsie z moim synem”, (2) Witold Adamek.

Egzemplarze książki „Koniec samotności” otrzymują:

Robert Pakulski,
Joanna Gorzelska,
Martyna Sułek,
Wojciech Balicki.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1 tygodnia.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Janusz Leon Wiśniewski ? Koniec samotności”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 5 grudnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę (inaczej nie będzie brane pod uwagę):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Główni bohaterowie „Końca samotności” to nowe pokolenie. Kuba i Nadia również poznali się dzięki Internetowi, ale? w klasztorze. Ich związek jest całkowitym przeciwieństwem chłodnej relacji łączącej rodziców Kuby. Wszystkie postaci niespodziewanie połączy jedna książka, a historia Nadii i Jakuba nabierze niespodziewanego, wręcz kryminalnego tempa.

„’Koniec samotności’ to romans z wyraźnie zarysowanym współczesnym tłem obyczajowym, nie brak tu wątków dramatycznych, a czasem też subtelnie komediowych. To szczególny rodzaj kontynuacji, bo z jednej strony książka odnosi się do bestsellerowej 'Samotności w sieci’, ale stanowi też nowy rozdział większej historii. Opowieści o kochankach ? kolejnym pokoleniu ? zaprogramowanych na miłość” ? pisał w naszej redakcyjnej recenzji Marcin Waincetel.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe