Wygraj egzemplarze „Kaprysiku” Mariusza Szczygła! [ZAKOŃCZONY]

7 października 2017


Z okazji opublikowania przez Wydawnictwo Agora nowej edycji książki „Kaprysik. Damskie historie” autorstwa Mariusza Szczygła postanowiliśmy zorganizować konkurs.

Do rozdania mamy cztery egzemplarze książki zbierającej reportaże cenionego polskiego dziennikarza o zwykłych-niezwykłych kobietach. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Ile razy Mariusz Szczygieł był nominowany do Nagrody Literackiej Nike i za które książki?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Mariusz Szczygieł – Kaprysik”.
Zakończenie konkursu w piątek, 20 października, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Dwukrotnie. Za „Gottland” i „Zrób sobie raj”.

Egzemplarze książki „Kaprysik” otrzymują:

Justyna Janoszka,
Krzysztof Kochańczyk,
Rafał Wasiucionek,
Marta Ulatowska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Mariusz Szczygieł „Kaprysik. Damskie historie”

Opis: Kobiety z tajemniczej listy znalezionej pod stolikiem w kawiarni. Dentystka, która fotografuje się tylko w przebraniu. Dwie przyjaciółki, które piszą do siebie przez 52 lata, ale się nie odwiedzają. Aktorka z Polski nominowana do Oscara, która postanawia z Polski uciec… To tylko niektóre bohaterki „damskich historii” Mariusza Szczygła. Kiedy „Kaprysik” wyszedł we Włoszech, jeden z krytyków powiedział, że o kobietach pisze się o wiele trudniej niż o wojnach. O wojnie potrafi napisać każdy, o kobietach tylko niektórzy. Tekst w porównaniu z pierwszym wydaniem zawiera nowy wstęp i jedną z opowieści o Idzie Kamińskiej.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe