banner ad

Wygraj egzemplarze „Kanady” Richarda Forda! [ZAKOŃCZONY]

18 maja 2015

richard-ford-kanada-konkurs
Z okazji polskiej premiery powieści „Kanada” autorstwa amerykańskiego pisarza Richarda Forda wspólnie z wydawcą książki, Domem Wydawniczym PWN, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Trzy egzemplarze powieści okrzykniętej przez Johna Banville?a jedną z pierwszych wielkich powieści XXI wieku rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Richard Ford jest pierwszym pisarzem w historii, któremu udało się zdobyć za jedną powieść dwie prestiżowe amerykańskie nagrody literackie. Wymień te nagrody.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Richard Ford Kanada”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 1 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Nagroda Pulitzera oraz PEN/Faulkner Award for Fiction”.

Egzemplarze powieści „Kanada” otrzymują:

Wiola Łosiewicz
Piotr Sochacki
Emilia Czajkowska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

KanadaRichard Ford „Kanada”

Opis: Rodziców Della Parsonsa do napadu na bank pchnęło błędne myślenie i życiowy pech, ale choć nie byli lekkomyślnymi ludźmi, ich działania w jednej chwili na zawsze zmieniły wyobrażenia piętnastoletniego Della o normalnym życiu. Uniknąwszy umieszczenia w domu opieki dla nieletnich, chłopak wyrusza przez Montanę na spotkanie nieznanego, aby wylądować w obcej sobie Kanadzie w hotelu na prerii, zdany na łaskę gwałtownego i zagadkowego Arthura Remlingera. Wkrótce po przyjeździe Dell odkrywa, że nowy świat skrywa własne mroczne tajemnice, a on sam nie jest jedynym, który pozostawił przeszłość po drugiej stronie granicy.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe