banner ad

Wygraj egzemplarze „Kaiken” Jean-Christophe’a Grangé [ZAKOŃCZONY]

15 września 2014

kaiken-konkurs
Z okazji polskiej premiery nowej powieści Jean-Christophe’a Grangé wspólnie z wydawcą książki, oficyną Albatros, przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze thrillera „Kaiken”.

Trzy egzemplarze powieści jednego z najmodniejszych obecnie we Francji twórców powieści sensacyjnej i detektywistycznej rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Podaj tytuły dwóch słynnych powieści Jean-Christophe’a Grangé, które przeniesiono na ekran, a w głównych rolach w obydwu produkcjach wystąpił Jean Reno.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Kaiken”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 29 września, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Purpurowe rzeki” i „Imperium wilków”.

Egzemplarze powieści „Kaiken” otrzymują:

Sandra Jędrowiak
Rafał Ból
Grażyna Chmielewska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

kaikenJean-Christophe Grangé „Kaiken”

Opis: Oficer policji Olivier Passan zna od podszewki świat, w którym musi się poruszać. Kiedyś sam był po drugiej stronie i kryminalna przeszłość pozwala mu rozwiązywać nawet najtrudniejsze sprawy – choć czasami w niekonwencjonalny sposób. Balansując na granicy prawa, często naraża się przełożonym. Passan prowadzi śledztwo w sprawie seryjnych morderstw kobiet w ciąży. Sposób zadawania śmierci jest szczególnie okrutny. Każdy dzień przynosi nowe odkrycia, które pozwalają na ustalenie szczegółów dotyczących zabójcy. Wiele z nich okazuje się podobnych do cech komendanta Passana. Czy dojdzie do pojedynku? I jakie znaczenie będzie miał kaiken – sztylet, który Passan podarował niegdyś żonie?

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe