banner ad

Wygraj egzemplarze „Inicjałów zbrodni” Sophie Hannah, czyli nowej powieści z Herkulesem Poirot! [ZAKOŃCZONY]

16 października 2014

Inicjaly_zbrodni_konkurs
Wspólnie z Wydawnictwem Literackim przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze „Inicjałów zbrodni” Sophie Hannah, pierwszej od czterdziestu lat powieści z udziałem Herkulesa Poirot pisanej za zgodą spadkobierców Agathy Christie.

Trzy egzemplarze kryminału, w którym jeden z najsłynniejszych detektywów wszech czasów jest zmuszony rozwiązać kolejną niesamowicie skomplikowanę zagadkę, rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Kto według tegorocznego odkrycia był prawdopodobnie pierwowzorem postaci Herkulesa Poirot? Podaj imię i nazwisko tego człowieka.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Inicjały zbrodni”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 30 października, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: Jacques Hamoir (lub Jacques Hornais, jak odnotowany był w brytyjskich dokumentach).

Egzemplarze kryminału „Inicjały zbrodni” otrzymują:

Radosław Śledziowski,
Katarzyna Iwańczak,
Anna Czupioł.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Inicjaly_zbrodniSophie Hannah „Inicjały zbrodni”

Opis: Prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód Poirota ? nowa powieść z udziałem słynnego detektywa i nowa autorka, wybrana przez spadkobierców Agathy Christie! Londyn, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Gdy Herkules Poirot rozkoszuje się atmosferą spokojnej kolacji, nie wie, że jego śledczy talent zostanie wystawiony na próbę. Wszystko za sprawą młodej kobiety, która wyjawia mu, że zostanie zamordowana. Mimo przerażenia błaga detektywa, by nie szukał mordercy. Jej śmierć wyrówna rachunki. Tego samego wieczoru Poirot dowiaduje się o zamordowaniu trzech gości w modnym londyńskim hotelu. W ustach każdego z nich znaleziono? spinki do mankietów. Czy zbrodnia ma związek z tajemniczą kobietą? Podczas gdy Poirot usiłuje połączyć kolejne elementy układanki, morderca przygotowuje hotelowy pokój na wizytę czwartej ofiary? Dzięki talentowi Sophie Hannah, niesamowicie skomplikowana zagadka z pewnością porwie zarówno oddanych fanów twórczości Agathy Christie, jaki i młodsze pokolenia czytelników, dla których będzie to pierwsze spotkanie z Herkulesem Poirot.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe