Wygraj egzemplarze „Grace i Grace” Margaret Atwood [ZAKOŃCZONY]

12 grudnia 2017


Wspólnie z wydawnictwem Prószyński i S-ka proponujemy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „Grace i Grace” autorstwa Margaret Atwood.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy powieści opartej na autentycznych wydarzeniach, na podstawie której stacje CBC i Netflix nakręciły znakomity miniserial z Sarah Gadon i Edwardem Holcroftem w rolach głównych. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: W czyjej książce Margaret Atwood po raz pierwszy przeczytała o Grace Marks, kobiecie, którą uczyniła bohaterką swojej powieści? Podaj imię i nazwisko.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Margaret Atwood ? Grace i Grace”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 23 grudnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: w książce Susanny Moodie.

Egzemplarze powieści „Grace i Grace” otrzymują:

Mateusz Kornat,
Piotr Niewczas,
Emilia Urbanowicz,
Anna Milejska,
Jarosław Kabat.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Margaret Atwood „Grace i Grace”

Opis: Rok 1843 ? Grace Marks zostaje skazana za współudział w brutalnym morderstwie swojego pracodawcy i jego gospodyni. Odsiadując wyrok dożywocia, twierdzi, iż całkowicie utraciła pamięć. Niektórzy uważają, że Grace jest niewinna angażują do pomocy dobrze się zapowiadającego specjalistę od chorób umysłowych. Mężczyzna wysłuchuje historii Grace, zbliżając ją coraz bardziej do dnia, którego ona nie pamięta. Jakie wspomnienia uda mu się odblokować? Czy Grace naprawdę zabiła?

Margaret Atwood stworzyła ? na podstawie prawdziwej historii jednej z najbardziej zagadkowych i najsłynniejszych kobiet XIX wieku ? niezwykle urzekającą, wstrząsającą i niepokojącą opowieść o seksualności, okrucieństwie i tajemnicy.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe