banner ad

Wygraj egzemplarze „Gdzie jesteś, piękny świecie” Sally Rooney [ZAKOŃCZONY]

2 kwietnia 2022

Wspólnie z Wydawnictwem W.A.B. organizujemy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej powieści Sally Rooney zatytułowanej „Gdzie jesteś, piękny świecie”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki „Gdzie jesteś, piękny świecie”, która opisuje historię czworga osób próbujących odnaleźć się we współczesnym, niespokojnym świecie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Za którą ze swych powieści Sally Rooney otrzymała nominację do Nagrody Bookera? (2) Czy znasz jakieś inne książki przetłumaczone przez Jerzego Kozłowskiego (oprócz powieści Sally Rooney), które ukazały się nakładem Wydawnictwa W.A.B.? Wymień przynajmniej dwa tytuły.


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź na pytanie (1) brzmi: Sally Rooney otrzymała nominację do Nagrody Bookera za powieść „Normalni ludzie”. W odpowiedzi na pytanie (2) podawaliście takie tytuły, jak „Wiosna”, „Lato”, „Jesień” oraz „Zima” wchodzące w skład cyklu „Pory roku” Ali Smith, a także „Wspomnienia przyszłości” Siri Hustvedt czy „Colm Tóibín” Nory Webster.

Egzemplarze książki „Gdzie jesteś, piękny świecie” Sally Rooney otrzymują:

Wojciech Ścisło,
Marzena Spyra-Grzesik,
Kamil Pawlicki.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Sally Rooney – Gdzie jesteś piękny świecie”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 12 kwietnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: Nowa powieść Sally Rooney, jednej z najważniejszych współczesnych powieściopisarek młodego pokolenia.

Alice, pisarka, poznaje Felixa, pracownika magazynu wysyłkowego, i proponuje mu wspólną podróż do Rzymu. W Dublinie jej najlepsza przyjaciółka Eileen próbuje dojść do siebie po rozstaniu z partnerem i zaczyna flirtować z Simonem, mężczyzną, którego zna z dzieciństwa.

Alice, Felix, Eileen i Simon są jeszcze młodzi – ale życie już daje się im we znaki. Pożądają się, zwodzą, spotykają i rozstają. Uprawiają seks, martwią się o swoje przyjaźnie oraz świat, w którym żyją. Czy będą świadkami jego końca? Czy zdołają uwierzyć w istnienie pięknego świata?


Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe