Wygraj egzemplarze „Dziewczyny z sąsiedztwa” Jacka Ketchuma [ZAKOŃCZONY]

6 maja 2016

Dziewczyna-z-sasiedztwa-konkurs
Z okazji wznowienia najsłynniejszej powieści Jacka Ketchuma zatytułowanej „Dziewczyna z sąsiedztwa” wspólnie z wydawcą książki, oficyną Papierowy Księżyc, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Trzy egzemplarze jednej z najbardziej wstrząsających książek w historii inspirowanej okrutnym morderstwem, które w połowie lat 60. zszokowało Amerykę, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Zanim Jack Ketchum sam zaczął pisać powieści pracował m.in. jako agent literacki. Jakiego znanego pisarza (u schyłku jego życia) reprezentował autor „Dziewczyny z sąsiedztwa”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Jack Ketchum – Dziewczyna z sąsiedztwa”.
Zakończenie konkursu w piątek, 20 maja, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Henry’ego Millera”.

Egzemplarze powieści „Dziewczyna z sąsiedztwa” otrzymują:

Zdzisław Borkowski,
Elżbieta Świtulska,
Tomasz Bućko.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

dziewczyna_z_sasiedztwaJack Ketchum „Dziewczyna z sąsiedztwa”

Opis: „Dziewczyna z sąsiedztwa” to jedna z najsłynniejszych powieści grozy ostatnich lat. To legendarna już opowieść o szaleństwie rodzącym się w ludzkim umyśle i o tym, jak to szaleństwo zaraża wszystkich wokół, jak infekuje niewinne umysły i prowadzi do eskalacji cierpienia, bólu i nienawiści. Obok tej książki nie można przejść obojętnie. „Dziewczyna z sąsiedztwa” wstrząsa czytelnikiem do granic wytrzymałości i pozostawia w emocjonalnym szoku jeszcze przez długi czas po zamknięciu ostatniej strony. Wstęp do książki napisał sam Stephen King, co będzie wielką gratką dla jego licznych fanów!

Przedmieścia. Ciemne ulice, przystrzyżone trawniki i przytulne domy. Miła, spokojna okolica. Jednak nie dla nastoletniej Meg i jej kalekiej siostry Susan. W domu Chandlerów, przy ślepej uliczce, w ciemniej, zawilgoconej piwnicy, Meg i Susan zdane są na łaskę kapryśnej i cierpiącej na ataki szału ciotki Ruth, którą szybko ogarnia szaleństwo. Szaleństwo, którym zaraża swoich trzech synów oraz całą okolicę. Jedynie jeden zatroskany chłopiec spróbuje oprzeć się złu zarażającemu niewinne umysły. Musi podjąć bardzo dorosłą decyzję i wybrać między miłością i współczuciem, a pożądaniem i złem… Którą drogę wybierze?

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe