banner ad

Wygraj egzemplarze „Dziewczyny we mgle” Donato Carrisiego [ZAKOŃCZONY]

4 kwietnia 2018


Wspólnie z polskim wydawcą Donato Carrisiego, oficyną Albatros, organizujemy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej powieści autora zatytułowanej „Dziewczyna we mgle”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze klimatycznego włoskiego kryminału, na podstawie którego sam autor nakręcił film z Tonim Servillo, Jeanem Reno i Gretą Scacchi. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Donato Carrisi jest jednym z nielicznych pisarzy, którzy odnieśli również sukces jako reżyserzy filmowi. Jaką nagrodę filmową autor odebrał niedawno i który słynny hollywoodzki reżyser mu ją wręczał?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Chodzi o nagrodę Włoskiej Akademii Filmowej David di Donatello za debiut reżyserski, którą pisarz odebrał z rąk Stevena Spielberga.

Egzemplarze książki „Dziewczyna we mgle” otrzymują:

Małgorzata Stępień,
Basia Podstawek,
Grzegorz Dworak.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Donato Carrisi ? Dziewczyna we mgle”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 17 kwietnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Donato Carrisi „Dziewczyna we mgle”

Opis: Małe włoskie miasteczko skrywa mroczną tajemnicą. Czy to możliwe, żeby młoda dziewczyna po prostu rozpłynęła się we mgle? Co tak naprawdę się z nią stało?

Detektyw Vogel zrobi wszystko, aby rozwiązać zagadkę tajemniczego zniknięcia. Kiedy dziennikarze z całego kraju zjeżdżają do prowincjonalnego miasteczka, zasypując jego mieszkańców pytaniami, Vogel jest pewien, że w ogólnym zamieszaniu uda mu się trafić na jakiś trop.

Wskazówki okazują się jednak mylące, fałszywe ślady tylko oddalają go od prawdy, a leżące na uboczu górskie miasteczko wydaje się zdecydowanie bardziej mroczne, niż można by przypuszczać?

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe