Wygraj egzemplarze „Dawek fantomowych” Wojciecha Chamiera-Gliszczyńskiego [ZAKOŃCZONY]

17 marca 2022

Wspólnie z Wydawnictwem W.A.B. organizujemy konkurs, w którym można wygrać egzemplarze powieści „Dawki fantomowe” Wojciecha Chamiera-Gliszczyńskiego.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki utrzymanej w tonie wysublimowanej groteski ze świata Rolanda Topora, która opowiada o wyzwoleniu spod dominacji drugiej osoby. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) W którym czasopiśmie Wojciech Chamier-Gliszczyński debiutował literacko? Podaj jego nazwę. (2) Od kiedy ukazuje się seria „Archipelagi” Wydawnictwa W.A.B., w której opublikowano „Dawki fantomowe”? Podaj rok.


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Wojciech Chamier-Gliszczyński debiutował literacko w piśmie „Artefakt”, (2) Seria „Archipelagi” Wydawnictwa W.A.B. ukazuje się od 1998 roku.

Egzemplarze powieści „Dawki fantomowe” Wojciecha Chamiera-Gliszczyńskiego otrzymują:

Iwona Matelska,
Karolina Lorek,
Bernard Saladra.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Dawki fantomowe”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 27 marca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Nowa książka autora znakomicie przyjętego przez krytykę „Portrecisty psów”.

Kiedy się poznają, Irena jest stażystką w Szpitalu dla Dzieci ze Schorzeniami Nerwicowymi, Wadami Wymowy oraz Charakteru, a on, Ludwik Strauss – słynny na całą Polskę Ludową psychiatra, jest tego szpitala dyrektorem. Pobierają się, on staje się dla niej nauczycielem i mentorem. Z czasem jednak jego umysł zaczyna trawić choroba, a relacja małżonków ulega zmianie.

Jak pisze Zyta Rudzka, to „historia miłości i małżeństwa. Czasami można to połączyć. Pewne dawki amnezji na pewno w tym pomagają”.


Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe