banner ad

Wygraj egzemplarze „Cmentarza tajemnic” Davida Hewsona [ZAKOŃCZONY]

29 maja 2015

cmentarz-tajemnic-konkurs
Z okazji przyjazdu Davida Hewsona do Polski wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze jednego z kryminałów tego brytyjskiego autora.

Pięć egzemplarzy powieści „Cmentarz tajemnic” rozgrywającej się we współczesnej i XVIII-wiecznej Wenecji rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Która powieść Davida Hewsona ukazała się w Polsce jako pierwsza? Podaj jej tytuł.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „David Hewson”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 11 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Willa Misteriów”.

Egzemplarze kryminału „Cmentarz tajemnic” otrzymują:

Justyna Pachucka-Trochimiak,
Anna Wojtkiewicz,
Marcin Nowak,
Krzysztof Szczyciński,
Andrzej Mróz.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

cmentarz-tajemnicDavid Hewson „Cmentarz tajemnic”

Opis: Młody naukowiec Daniel Forster przyjeżdża do Wenecji, aby skatalogować bibliotekę kolekcjonera sztuki. Tylko pozornie? Gdy pracodawca wysyła go, by od pewnego drobnego złodziejaszka kupił stare skrzypce, rozpoczyna się seria oszustw, intryg i morderstw. Daniel zostaje wciągnięty w orbitę wydarzeń związanych z dochodzeniem, w którym przeplatają się wątki pięknej skrzypaczki, tajemniczego weneckiego pałacu i zaginionego arcydzieła koncertowego z 1733 roku. Dwie rozdzielone wiekami, lecz przeplatające się historie o namiętności, zdradzie i niebezpieczeństwie, ukazują gęsty od intryg świat Wenecji ery Vivaldiego i brutalną rzeczywistość współczesnych detektywów. Od muzycznego geniuszu po morderczą chciwość ? David Hewson nieubłaganie zwiększa napięcie, zmierzając do finałowej, oszałamiającej niespodzianki.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe