Wygraj egzemplarze biografii „Grace. Księżna Monako” Jeffreya Robinsona! [ZAKOŃCZONY]

26 maja 2014

grace-kelly-konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze biografię Grace Kelly pióra Jeffreya Robinsona, która ukazała się pod patronatem Booklips.pl.

Pięć egzemplarzy jedynej autoryzowanej przez Rodzinę Książęcą biografii Grace rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: W filmach którego reżysera Grace Kelly najczęściej pojawiała się na ekranach kin? Podaj imię i nazwisko.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Grace Księżna Monako”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 8 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: Alfred Hitchcock.

Egzemplarze biografii „Grace. Księżna Monako” otrzymują:

Patryk Ćwik
Danuta Szymków
Anna Dymarczyk
Daniel Dziarkowski
Bożena Aleksandrowicz.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

grace-ksiezna-monacoJeffrey Robinson „Grace Kelly”

Opis: Połączyły ich… wysyłane w tajemnicy listy i powoli budzące się uczucie. A potem ?żyli długo i szczęśliwie?, tworząc naprawdę dobrą, kochającą się rodzinę. Aż do tragicznej śmierci Grace. Czy ? piękna i szlachetna w roli księżnej Monako ? tęskniła za swą dawną pracą i nowymi rolami? Czy pragnęła wrócić do życia gwiazdy filmowej? Jak dawała sobie radę ze wścibskimi paparazzi i bezwzględnymi tabloidami? Jak odnalazła się w świecie wielkich interesów i polityki męża? Ta książka jest jedyną autoryzowaną przez Rodzinę Książęcą biografią Grace. Nie plotki, lecz wspomnienia najbliższych i rzetelne źródła stanowią siłę tej opowieści o Grace, księżnej Monako, która stała się legendą. Uaktualniona i poprawiona przed wydaniem z okazji premiery filmu „Grace księżna Monako” z Nicole Kidman w roli tytułowej, wciąż jest jedyną biografią księżnej napisaną we współpracy z księciem Rainierem i jego rodziną.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe