Wygraj egzemplarze „Bagiennej niezapominajki” o Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej [ZAKOŃCZONY]

13 lutego 2015

bagienna-niezapominajka-konkurs
Z okazji premiery książki Arael Zurli „Bagienna niezapominajka. Nieznane życie Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej” wspólnie z wydawnictwem Bellona przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej publikacji.

Pięć egzemplarzy książki, będącej zbeletryzowaną historią ostatnich sześciu lat życia słynnej polskiej poetki dwudziestolecia międzywojennego, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: W którym kraju spędziła ostatnie lata swojego życia Maria Pawlikowska-Jasnorzewska?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Bagienna niezapominajka”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 26 lutego, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „W Anglii”.

Egzemplarze książki „Bagienna niezapominajka” otrzymują:

Joanna Świerczyńska,
Wojciech Szyputa,
Agnieszka Błasiak,
Ilona Prostka-Kubal,
Dawid Paszek.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

bagienna-niezapominajkaArael Zurli „Bagienna niezapominajka. Nieznane życie Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej”

Opis: Zbeletryzowany i bogaty źródłowo opis ostatnich sześciu lat życia Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej. Historia jej powrześniowej tułaczki, życie codzienne na emigracji, nieustające kaprysy, korespondencja z mężem, zanik twórczości, wreszcie przegrana walka ze śmiertelną chorobą. Pozycja wyjątkowa, jeśli chodzi o walory dokumentacyjne, całkowicie odmienna od dotychczasowych przesłodzonych biografii poetki. Pawlikowska w niczym tutaj nie przypomina subtelnej wróżki, jest za to w stu procentach prawdziwa, ponieważ mówi o sobie własnymi słowami. W tle realistyczny i przejmujący obraz epoki. Doskonała propozycja nie tylko dla miłośników poezji!

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe