Wygraj egzemplarze autobiografii Johna Cleese’a, współtwórcy Monty Pythona! [ZAKOŃCZONY]

14 czerwca 2015

tak-czy-inaczej-konkurs
Z okazji premiery autobiografii współtwórcy Monty Pythona, Johna Cleese’a, wspólnie z wydawcą książki, oficyną Albatros, przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tego tytułu.

Trzy egzemplarze autobiografii „Tak czy inaczej…”, w której legendarny komik opisuje swą pełną nieprzewidzianych zdarzeń ścieżkę kariery, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Wymień przynajmniej pięć postaci literackich, w jakie wcielił się w swej aktorskiej karierze John Cleese.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „John Cleese Tak czy inaczej”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 28 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź powinna zawierać m.in.: Profesor Waldman („Frankenstein”), Prawie Bezgłowy Nick („Harry Potter”), Petruchio („Poskromienie złośnicy”), Sherlock Holmes, Q (James Bond), sierżant Grizzled („W 80 dni dookoła świata”), Adwokat pana Ropucha („O czym szumią wierzby”), Smychkov ( , Mr Edly („Spud”), Giles Flack („Parada szeregowców”), Sir Lancelot, Robin Hood.

Egzemplarze autobiografii Johna Cleese’a otrzymują:

Roman Kupka,
Tomasz Augustyniak,
Klaudia Tworek.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

tak-czy-inaczejJohn Cleese „Tak czy inaczej…”

Opis:Historia o tym, jak pewien nieśmiały i bardzo wysoki chłopiec z małego angielskiego miasteczka stał się legendą. John Cleese, aktor i scenarzysta obdarzony niepowtarzalnym talentem komediowym. Członek słynnego Latającego Cyrku Monty Pythona, współtwórca tak kultowych filmów jak „Monty Python i Święty Graal” czy „Żywot Briana” oraz serialu „Hotel Zacisze”, w szczerej i błyskotliwie zabawnej autobiografii pisze bez zahamowań o swoim dzieciństwie, trudnych relacjach z matką, problemach w związkach z kobietami, o brytyjskim i amerykańskim biznesie rozrywkowym. Lecz przede wszystkim o tym, jak rozśmieszał ludzi. I jak zachował dystans wobec siebie. Książka jest opowieścią o drodze Johna Cleese’a do momentu otrzymania tytułu dla najlepszego brytyjskiego komika XX wieku – od dzieciństwa, przez pierwsze kroki na scenie w czasie studiów, aż po zachłyśnięcie się sławą i wejście w skład grupy najbardziej absurdalnych i bezkompromisowych komików zwanych potocznie Pythonami.

Tematy: , , , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe