Wygraj egzemplarze „Alei Tajemnic” Johna Irvinga! [ZAKOŃCZONY]

17 stycznia 2016

aleja-tajemnic-konkurs
Z okazji polskiej premiery „Alei Tajemnic”, najnowszej, czternastej powieści w dorobku amerykańskiego pisarza Johna Irvinga, wspólnie z wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy dla was konkurs.

Trzy egzemplarze powieści o osobliwych przypadkach pewnego starzejącego się pisarza, który doznał w przeszłości wielkiej straty i żyje w jej cieniu, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Juan Diego, bohater „Alei Tajemnic”, jest pisarzem. Wymień wszystkie pozostałe powieści Johna Irvinga, w których główny bohater (albo jeden z głównych) zajmował się pisaniem książek.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „John Irving Aleja Tajemnic”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 31 stycznia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź powinna zawierać następujące tytuły: „Świat wg Garpa”, „Jednoroczna wdowa”, „Ostatnia noc w Twisted River”, „W jednej osobie”, „Małżeństwo wagi półśredniej”, „Hotel New Hampshire” (ew. jeszcze „Metoda wodna”).

Egzemplarze powieści „Aleja Tajemnic” otrzymują:

Marzena Spyra-Grzesik,
Julia Liszkowska,
Marcin Kotula.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Aleja-tajemnicJohn Irving „Aleja Tajemnic”

Opis: Czternastoletni Juan Diego, który urodził się i dorastał w Meksyku, ma młodszą siostrę Lupe, która myśli, że zna przyszłość, zwłaszcza swoją i brata. Jest telepatką, czyta w myślach i umie bezbłędnie rozszyfrować przeszłość większości ludzi, z którymi ma do czynienia. Z przyszłością różnie bywa, ale wyobraźcie sobie, co czuje dziewczynka, która myśli, że wie, co czeka ją lub osobę, którą najbardziej kocha. Do czego się posunie, aby odwrócić bieg przeznaczenia? Z wiekiem, szczególnie w snach i wspomnieniach, żyjemy przeszłością. Bywa, iż żyjemy nią bardziej niż tym, co otacza nas w chwili obecnej. Po latach Juan Diego wyruszy w podróż na Filipiny, ale będą mu towarzyszyć sny oraz wspomnienia z dzieciństwa i czasów dorastania; to w nich jest najbardziej żywy. „Aleja tajemnic” to opowieść o tym, co spotyka Juana Diego na Filipinach, gdzie wydarzenia z przeszłości ? z Meksyku ? ścierają się z tym, co ma dopiero nastąpić.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment książki.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe