Wygraj egzemplarze „13 minut” Sarah Pinborough [ZAKOŃCZONY]

16 lipca 2018


We współpracy z wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze thrillera psychologicznego „13 minut” Sarah Pinborough.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy wciągającej opowieści osadzonej w środowisku nastolatek, gdzie popularność i atrakcyjność to kwestia życia i śmierci. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile książek Sarah Pinborough ukazało się w Polsce? (2) Która platforma internetowa chce nakręcić film na podstawie „13 minut”?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Dwie, (2) Netflix.

Uznaliśmy, że egzemplarze powieści „13 minut” otrzymają:

Paulina Tomczyszyn,
Dawid Kudła,
Paweł Formella,
Beata Sikorska,
Małgorzata Morawska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Sarah Pinborough ? 13 minut”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 29 lipca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Byłam martwa przez 13 minut? teraz chcę wiedzieć, dlaczego. Nie pamiętam, jak trafiłam do lodowatej rzeki, ale wiem jedno: to nie był wypadek. Podobno przyjaciół trzeba mieć blisko siebie, a wrogów jeszcze bliżej, ale czasem trudno ich rozróżnić. Moje przyjaciółki mnie kochają. Wiem to. Co nie znaczy, że nie chciały mnie zabić.

„13 minut” to wciągający kryminał o ludzkich tajemnicach, lękach, manipulacji i potędze prawdy. Podważa to wszystko, co myślimy o swoich relacjach z innymi i budzi wątpliwości, czy naprawdę znamy naszych bliskich?

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe