Wygraj „Dziennik zimowy” Paula Austera! [ZAKOŃCZONY]

8 kwietnia 2014

dziennik-zimowy-konkurs
Z okazji premiery „Dziennika zimowego” Paula Austera, który ukazał się na początku kwietnia nakładem Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak, wraz z wydawcą książki przygotowaliśmy dla was konkurs.

Trzy egzemplarze tej swoistej antybiografii nowojorskiego pisarza rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: W swojej karierze Auster spróbował również sił jako reżyser filmowy. Podaj tytuły dwóch filmów, które pisarz samodzielnie wyreżyserował.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: booklips@gmail.com z dopiskiem „Dziennik zimowy Austera”.
Zakończenie konkursu w środę, 23 kwietnia, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Lulu na moście” i „The inner life od Martin Frost”.

Egzemplarze „Dziennik zimowego” Austera otrzymują:

Piotr Zwierzchowski
Justyna Wankiewicz
Paweł Radoła.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

dziennik-zimowyPaul Auster „Dziennik zimowy”

Opis: Genialny nowojorczyk powraca w szczerej książce o ulotności życia. Auster tworzy „Dziennik zimowy” z własnych blizn, nałogów, romansów, rozczarowań i uniesień. Daje się poznać jako buntownik, tułacz i niepokorny intelektualista, którego od katastrofy ocala prawdziwa miłość. Bez cienia kreacji i wstydu opowiada o sobie i snuje refleksję o przypadku rządzącym światem. Uwodzi, fascynuje i odkrywa przed nami najważniejsze chwile swojego życia. „Dziennik zimowy” to swoista antybiografia wybitnego artysty, w której Auster buduje intymną więź z czytelnikiem. Tworzy przejmujący wszechświat fizycznych doznań rozkoszy i bólu. Lektura obowiązkowa dla fanów „Trylogii nowojorskiej”. (więcej o książce)

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe