Wygraj debiutancką powieść Sashy Grey pt. „Klub Julietty” [ZAKOŃCZONY]

22 czerwca 2014

klub-julietty-konkurs
Z okazji polskiej premiery debiutanckiej powieści Sashy Grey pt. „Klub Julietty” wspólnie z wydawnictwem Albatros przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym wygrać możecie egzemplarze książki.

Trzy egzemplarze powieści określanej erotyczną wersją „Podziemnego kręgu” rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Sasha Grey nie jest prawdziwym imieniem i nazwiskiem autorki, która w rzeczywistości nazywa się Marina Hantzis. Jaka powieść zainspirowała ją do nadania sobie pseudonimu „Grey”? Podaj tytuł tej książki.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Klub Julietty Sashy Grey”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 6 lipca, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Portret Doriana Graya” Oscara Wilde’a.

Egzemplarze „Klubu Julietty” Sashy Gray otrzymują:

Anna Wasilewska-Śpioch
Marta Łukaszewska
Kamil Makowski.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

klub-juliettySasha Grey „Klub Julietty”

Opis: Catherine, studentka filmoznawstwa, jest zafascynowana jednym z wykładowców. I to nie jego intelekt przyciąga uwagę dziewczyny. Źródło tej fascynacji, która zaczyna przeradzać się w obsesję, z całą pewnością nie jest umiejscowione w głowie profesora. Kiedy Catherine zwierza się z tego swojej przyjaciółce Annie, ta wprowadza ją w świat wyuzdanego seksu, o którego istnieniu wiedzą tylko nieliczni. W klubie Julietty wpływowi ludzie realizują swoje najdziwniejsze i najbardziej perwersyjne fantazje seksualne, a Catherine, choć ma chłopaka, którego kocha, nie może się oprzeć pokusie zakazanych zabaw. Dopiero zniknięcie Annie i bezskuteczne próby jej odnalezienia uświadamiają Catherine, że ten podziemny świat seksualnych rozkoszy może być bardzo niebezpieczny.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment powieści „Klub Julietty” Sashy Grey.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe