Konkurs z „Harrym Potterem” z okazji wznowienia filmów na Blu-ray i DVD! [ZAKOŃCZONY]

16 listopada 2016

harry-potter-konkurs
Z okazji opublikowania na Blu-ray i DVD nowego ekskluzywnego wydania serii filmowej o Harrym Potterze wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do wygrania jest jeden komplet ośmiu płyt DVD z sagą filmową „Harry Potter” w nowych dwupłytowych edycjach specjalnych oraz jeden komplet ośmiu książek J.K. Rowling o Harrym Potterze (7 powieści + sztuka) w nowych szatach graficznych (w miękkiej oprawie). Do obu nagród dołączony będzie tomik o nazwie „Katalog artefaktów” ? to bonus, którego nie ma w normalnej sprzedaży. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Gdzie znajdował się akurat Daniel Radcliffe, gdy dowiedział się od filmowców, że otrzymał rolę Harry’ego Pottera?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie: „Filmy o Harrym Potterze ponownie w sprzedaży”.
Wraz z odpowiedzią podajcie krótką informację, na jakiej nagrodzie wam zależy („książki” lub „filmy”)
Zakończenie konkursu w niedzielę, 27 listopada, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Daniel Radcliffe był w łazience. Leżał w wannie, gdy rodzice poinformowali go, że dostał rolę”.

Komplet książek z cyklu „Harry Potter” otrzymuje: Bogdan Kochanowski.
Komplet filmów na DVD z cyklu „Harry Potter” otrzymuje: Anna Teodorowicz.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni (tak, żeby zdążyły dojść jeszcze przed świętami).
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, telefon) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

harry-potter-konkurs-2

„Harry Potter” – kompletna saga na Blu-Ray i DVD

Warner Bros. przedstawia nowe ekskluzywne wydanie serii Harry Potter – najpopularniejszej sagi w historii kina. Przepiękne okładki, filmy w wersji kinowej oraz bogactwo wyjątkowych dodatków specjalnych zachwycą fanów Harry?ego Pottera w każdym wieku.

Powróć do Hogwartu, by ponownie przeżyć niesamowite przygody z najpopularniejszym czarodziejem wszech czasów! Filmowe opowieści o przygodach Harry?ego Pottera oparte na bestsellerowych książkach J.K. Rowling to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. W związku z ogromnym poruszeniem wywołanym przez premierę sztuki oraz książki „Harry Potter i Przeklęte Dziecko” oraz długo wyczekiwaną premierą nowego filmu kinowego „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, studio Warner Bros. przygotowało zupełnie nowe, niezwykłe wydanie całej 8-częściowej serii przygód o Harrym Potterze, dzięki któremu widzowie raz jeszcze zanurzą się w magicznym świecie i odkryją kolejne sekrety młodego czarodzieja! Filmy dostępne są na Blu-ray i DVD w zupełnie nowych 2-płytowych edycjach specjalnych. Na dodatkowej płycie DVD znajdziemy mnóstwo wspaniałych materiałów bonusowych, w tym wyjątkowy dokument „Tworzenie świata Harry’ego Pottera”. Dostępne w sprzedaży są też wydania pakietowe:

harry-potter-konkurs-3

Tematy: , , , ,

Kategoria: filmowe, książkowe