banner ad

Do wygrania „Super Pan Owoc” Nicolasa de Crécy’ego! [ZAKOŃCZONY]

6 czerwca 2012


Z okazji tysiąca dwustu lubiących nasz profil na Facebooku ogłaszamy konkurs!

Do wygrania jeden egzemplarz komiksu Nicolasa de Crécy’ego pt. „Super Pan Owoc”, który ukazał się na polskim rynku nakładem wydawnictwa Timof i cisi wspólnicy.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Wymień przynajmniej pięć tytułów komiksów autorstwa europejskich twórców (z wyjątkiem polskich), które ukazały się nakładem wydawnictwa Timof i cisi wspólnicy.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres meilowy redakcji: booklips@gmail.com z dopiskiem ?Konkurs?.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 17 czerwca, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź powinna zawierać przynajmniej pięć z poniższych tytułów:
Bez urazy, Café Budapeszt, Dziewczyna i murzyn, Dziewczyny, Latarnia, Maksym Osa, Mój syn, Oskar Ed, Pamiętam, jak…, Pierwsza wiosna, Prosto z piekła, Skin, Suka, Super Pan Owoc, W kręgu podejrzeń 5: Równoległe śledztwa, Wybryki Xinophixeroxa
Ewentualnie tytuły opublikowane przez Timofa w imprincie Mroja:
Dworzec Centralny, Lapinot i marchewki z Patagonii, Lincoln, Łajka, Mały świat Golema, Mucha, Profesor Bell, Profesor Bell 2, RG 1. Rijad nad Sekwaną, RG 2: Bangkok-Belleville, Zagubione dziewczęta

Komiks „Super Pan Owoc” wygrał Mateusz Wojtysiak z Radomia. Nagrodę wyślemy pocztą w przeciągu 2 tygodni.
?

Zwycięzca zostanie wyłoniony losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Nicolas de Crécy „Super Pan Owoc”

Super Pan Owoc to jeden z najlepszych komiksów de Crecy?ego. Opowiada o perypetiach dziennikarza Klarka Kęta, który ukrywa podwójną tożsamość ? jest superbohaterem. Pełne humory przygody i perypetie prowadzą nas przez zadziwiający świat wymyślony przez de Crecy?ego. Błaha z pozoru historia skrywa w sobie liczne odnośniki do otaczającej rzeczywistości, komentuje współczesną politykę i relacje społeczne, oraz subtelnie poddaje krytyce etos superbohaterskich komiksów. Pan Owoc staje się supermanem wszystkich grubasów, znudzonych codziennością i nienawidzących swojej pracy. Walczy z absurdalnym złem, które trawi nas wszystkich. Autor komiksu znany jest w Polsce z serii „Dziadek Leon”. (więcej o komiksie + przykładowe plansze)

Przeczytaj naszą recenzję komiksu „Super Pan Owoc”.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe