Do wygrania egzemplarze powieści „Zguba” Natalii Szostak [ZAKOŃCZONY]

25 marca 2023

Z okazji premiery powieści „Zguba” autorstwa dziennikarki Natalii Szostak, znanej m.in. z „Książek. Magazynu do czytania” i współprowadzenia kanału YouTube „Krótka Przerwa”, wspólnie z Wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki opowiadającej o matce, która wraca z emigracji, by odnaleźć swoją 15-letnią córkę. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Czy znasz jakieś inne książki, których fabuła koncentruje się na poszukiwaniu przez bliskich zaginionego członka rodziny? Wymień przynajmniej dwa tytuły oraz podaj autorów.


Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedzi na pytanie konkursowe podawaliście wiele ciekawych propozycji. Nie brakowało kryminałów (m.in. książek Harlana Cobena, Gillian Flynn, Karin Slaughter czy Anny Kańtoch), ale również literatury pięknej (jak „Czarna księga” Orhana Pamuka) czy niedawnych premier (np. „Do ostatniej kości” Camille DeAngelis).

W redakcyjnym głosowaniu uznaliśmy, że najciekawsze propozycje przedstawili:

Iwona Pietrucha,
Aleksandra Szajnecka,
Ewelina Lebida.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Natalia Szostak – Zguba”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 6 kwietnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród osób, które podadzą najciekawsze zdaniem naszej redakcji propozycje.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: Nowy – silny i delikatny jednocześnie – głos na polskiej scenie literackiej. Debiutancka książka dziennikarki Natalii Szostak to powieść o rzeczach, uczuciach i nadziejach, które gubimy po drodze.

Matka piętnastoletniej Marianny wraca z emigracji zarobkowej, by odnaleźć córkę. Pomóc może jej teściowa, która przez ostatnie miesiące opiekowała się Marianną. Ale co właściwie się stało? Kto stoi za zniknięciem? Może wszystko zaczęło się wtedy, gdy dziewczyna straciła głos?


Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe