Do wygrania egzemplarze powieści „Anders Morderca i przyjaciele (oraz kilkoro wiernych nieprzyjaciół)” [ZAKOŃCZONY]

29 lipca 2016

anders-morderca-konkurs
Wspólnie z wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie zdobyć egzemplarze najnowszej powieści Jonasa Jonassona zatytułowanej „Anders Morderca i przyjaciele (oraz kilkoro wiernych nieprzyjaciół)”.

Do wygrania są trzy egzemplarze przewrotnej i pełnej humoru powieści o ludzkiej naturze, szaleństwie mediów i religijnym fanatyzmie, która wyszła spod pióra autora powieści „Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął” oraz „Analfabetka, która potrafiła liczyć”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe nie powinny sprawić trudności tym, którzy w ostatnich dniach zaglądali na naszą stronę: (1) Jak nazywa się podrzędny hotel, w którym mieszkają główni bohaterowie książki? (2) Jaką działalność właściciel hotelu prowadził w tym miejscu wcześniej?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Jonas Jonasson – Anders Morderca i przyjaciele (oraz kilkoro wiernych nieprzyjaciół)”.
Zakończenie konkursu w piątek, 12 sierpnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Cypel na Jeziorze i (2) dom publiczny.

Egzemplarze powieści „Anders Morderca i przyjaciele” otrzymują:

Paulina Myszkowska,
Wojciech Szyputa,
Karolina Oliwa.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

anders-mordercaJonas Jonasson „Anders Morderca i przyjaciele (oraz kilkoro wiernych nieprzyjaciół)”

Opis: Johan Andersson zwany Andersem Mordercą niemal całe dorosłe życie przesiedział w więzieniu za rozboje. Kiedy w wieku pięćdziesięciu sześciu lat wychodzi na wolność pełen skruchy postanawia żyć jedynie z wymuszeń. Traf chce, że na jego drodze stają kobieta pastor i recepcjonista podrzędnego hotelu, gotowi pomóc mu rozkręcić działalność. Interes idzie jak z płatka, do czasu kiedy Anders doznaje religijnego objawienia. Sprawy między wspólnikami niecnego procederu komplikują się aż do granic absurdu.

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe