Do wygrania egzemplarze kryminału „Leona. Kości zostały rzucone” Jenny Rogneby [ZAKOŃCZONY]

26 listopada 2016

leona-kosci-konkurs
We współpracy z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy konkurs, w którym macie okazję wygrać egzemplarze powieści kryminalnej „Leona. Kości zostały rzucone” autorstwa Jenny Rogneby.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy pierwszego tomu intrygującego cyklu kryminalnego o Leonie Lindberg, niekonwencjonalnej śledczej, która musi radzić sobie z zuchwałą przestępczością w deszczowym współczesnym Sztokholmie. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Kim z zawodu jest autorka książki, Jenny Rogneby?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Jenny Rogneby – Leona. Kości zostały rzucone”.
Zakończenie konkursu w piątek, 9 grudnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Jenny Rogneby z zawodu jest kryminologiem.

Egzemplarze powieści „Leona. Kości zostały rzucone” otrzymają:

Grażyna Gertig,
Paweł Idzikowski,
Magdalena Król,
Dorota Chęcińska,
Sebastian Woszczyk.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, telefon) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

leona-kosci-okladka

Jenny Rogneby „Leona. Kości zostały rzucone”

Opis: Naga, zakrwawiona dziewczynka wchodzi w biały dzień do banku w centrum Sztokholmu i wychodzi z kilkoma milionami koron. Ten niezwykły napad, który budzi ogromne zainteresowanie mediów, ląduje na biurku śledczej Leony Lindberg. Biorąc pod uwagę jej wieloletnie doświadczenie i predyspozycje, to idealne rozwiązanie.

Leona jest niezdolna do odczuwania emocji. Działa w sposób zimny i rozważny. I jest skuteczna. Także dlatego, że nie waha się sięgać po niekonwencjonalne metody, o ile pomogą jej osiągnąć cel. Leona ma także kilka problemów i uzależnienie od hazardu można uznać za najmniej uciążliwy.

Śledztwo robi się coraz bardziej zagadkowe, a ślady prowadzą w nieoczekiwanym kierunku. Kto stał za tak brawurowym, a jednocześnie bezczelnym przestępstwem? Kim jest dziewczynka?

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe