Do wygrania egzemplarze „Celi” Jonasa Winnera [ZAKOŃCZONY]

2 czerwca 2017


Wspólnie z wydawnictwem Initium przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze thrillera Jonasa Winnera pt. „Cela”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze mrocznej powieści rozgrywającej się pewnego upalnego lata w Berlinie, w której nie wiadomo, co jest obłędem, co manipulacją, a co rzeczywistością. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Kim z wykształcenia jest autor książki, Jonas Winner?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Jonas Winner – Cela”.
Zakończenie konkursu w piątek, 16 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: doktorem filozofii.

Egzemplarze powieści „Cela” otrzymują:

Kamila Potoniec,
Jakub Bombik,
Agnieszka Zynek.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Jonas Winner „Cela”

Opis wydawcy: Sammy ma jedenaście lat i właśnie przeprowadził się z rodzicami do Berlina. Jego nowym domem jest stara secesyjna willa z ogrodem. W schronie przeciwlotniczym należącym do posiadłości chłopiec dokonuje wstrząsającego odkrycia. W zamkniętej celi, szczelnie wyłożonej gumową folią, jest więziona przerażona dziewczynka, niewiele starsza od niego. Kiedy Sammy schodzi do bunkra następnego dnia, cela jest pusta, a po dziewczynce nie ma śladu. Chłopiec jest pewien, że istnieje tylko jedno wytłumaczenie tego wszystkiego: jego ojciec. Mroczna, duszna opowieść tocząca się pewnego upalnego lata, w której nie wiadomo, co jest obłędem, co manipulacją, a co rzeczywistością.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe