Do wygrania 8 egzemplarzy kryminału „Mniejsza połowa” Dominiki Stec! [ZAKOŃCZONY]

23 września 2014

mniejsza-polowa-konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Prószyński i S-ka przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści Dominiki Stec „Mniejsza połowa” wydanej pod patronatem Booklips.pl.

Osiem egzemplarzy kryminału rozgrywającego się w epoce „schyłkowego Gierka” rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na poniższe pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Dokładnie w którym roku osadzona została akcja kryminału „Mniejsza połowa”?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem „Mniejsza połowa”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 7 października, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: „1978”.

Egzemplarze powieści „Mniejsza połowa” otrzymują:

Robert Sękala
Iza Fronc
Natalia Zielińska
Konrad Talipski
Emil Kietzman
Monika Kujawa
Dominika Bielat
Dorota Szkudlarek.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Mniejsza-polowa-okladkaDominika Stec „Mniejsza połowa”

Opis: Opowieść o tym, ?co przytrafia się wyłącznie innym?, jak wbrew rzeczywistości chętnie uspokajamy samych siebie. Miasto wojewódzkie w epoce ?schyłkowego Gierka?. Ludzie bawią się przy muzyce zespołu Boney M., wielka płyta kwitnie , a młodzi ludzie szukają koloru. W drodze z dyskoteki w tajemniczych okolicznościach znika jedna z sióstr Małeckich. Ślady wiodą do psychopaty, o którym w okolicy krążą legendy. Ale prowadzący dochodzenie młody milicjant zdążył już się nauczyć, że w tych czasach na swoje wychodzą tylko ci, którzy się nie wychylają. Tymczasem sprawa odsłania swoje drugie, a może i trzecie dno. Kto wie, czy będzie chciał dotrzeć do prawdy za wszelką cenę. Sekret zniknięcia chce rozwikłać także siostra zaginionej. Wielka polityka i mała codzienność tak samo szczerzą kły na bohaterów powieści. Czy w złym świecie istnieją dobrzy ludzie? Więc kto jest dobry, kto zły? I co z tego zostanie po latach? Jedynie następna zagadka czy coś jeszcze? Miłość i tajemnica w realiach PRL-u. Kochankowie, buntownicy, kanalie, pielęgniarki wielbiące Sherlocka Holmesa, szemrane interesy, na które władza przymyka oko, starzy przedwojenni fachowcy i młodzi partyjni karierowicze. Sekrety, które skrywają w sobie wszyscy.
Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment książki.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe