Wygraj podwójne wejściówki na warszawskie seanse filmu „Pierwszy dzień mojego życia” [ZAKOŃCZONY]

15 lipca 2023

Z okazji kinowej premiery filmu „Pierwszy dzień mojego życia”, który reżyser Paolo Genovese nakręcił na podstawie własnej powieści, wspólnie z dystrybutorem Aurora Films przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy dziesięć podwójnych wejściówek na seans filmu „Pierwszy dzień mojego życia” w Kinotece w Warszawie. Wejściówki można wykorzystać w terminie od 18 lipca do 3 sierpnia 2023 roku zgodnie z seansami podanymi w repertuarze kina. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: „Pierwszy dzień mojego życia” to drugi film, który Paolo Genovese nakręcił na podstawie własnej książki. Jaki tytuł nosi pierwszy?


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź na pytanie brzmi: „Superbohaterowie”.

Podwójne wejściówki otrzymali:

Paulina Budzis,
Małgorzata Sobańska,
Robert Kamiński,
Ola Zapała,
Małgorzata Pentz,
Sylwia Kasprowicz,
Krzysztof Musiał,
Agnieszka Horbaczewska,
Marcin Miksza,
Albert Grzyb.

Zaproszenia zostały przekazane laureatom.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Pierwszy dzień mojego życia – premiera w kinie”.

Zakończenie konkursu we wtorek, 18 lipca, o godzinie 09:59 (rano).

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

(fot. Maria Marin)

Opis: Najlepszy psycholog wśród reżyserów, Paolo Genovese, powraca z kolejnym filmem. „Pierwszy dzień mojego życia” to adaptacja jego własnej powieści i wzruszająca historia o trudnych chwilach w życiu oraz potrzebie rozpoczęcia wszystkiego od nowa.

Film opowiada o grupie osób, które tuż przed popełnieniem samobójstwa spotykają pewnego tajemniczego mężczyznę (w tej roli Toni Servillo). Nieznajomy namawia ich do zawarcia paktu. Przez tydzień cała czwórka będzie miała przywilej obserwowania siebie z zewnątrz.

Mężczyzna pokaże im, co się stanie, gdy odejdą, co zostawią, co stracą, jaka będzie reakcja przyjaciół i krewnych, zobaczą spełnione życzenia, z których już zrezygnowali. Po siedmiu dniach będą musieli podjąć ponownie decyzję. Czy to, co zobaczyli, przekona ich, że przed nimi pierwszy dzień nowego życia? Paolo Genovese nie zawodzi i ponownie wciąga widzów w fascynującą grę psychologiczną.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: filmowe