banner ad

Wygraj podwójne wejściówki na warszawski seans filmu „Wszystko zostaje w rodzinie” na podstawie powieści Domenica Starnonego [ZAKOŃCZONY]

12 listopada 2021

W związku z kinową premierą filmu „Wszystko zostaje w rodzinie” nakręconego na podstawie powieści „Sznurówki” Domenica Starnonego wspólnie z dystrybutorem ekranizacji, Aurora Films, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy pięć podwójnych wejściówek na seans „Wszystko zostaje w rodzinie” w Kinotece w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wejściówki można wykorzystać w terminie od 16 listopada do 2 grudnia zgodnie z seansami podanymi w repertuarze kina. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Czy znasz jakąś inną ekranizację, którą wprowadził w tym roku do kin dystrybutor Aurora Films? Wymień przynajmniej jedną.


Konkurs rozstrzygnięty. Wśród odpowiedzi podawaliście filmy: „Narcyz i złotousty”, „Martin Eden” i „Tyko zwierzęta nie błądzą”.

Ostatecznie udało nam się zdobyć dla was sześć podwójnych wejściówek. Nagrody otrzymują:

Paweł Kurek,
Robert Rymuszka,
Barbara Dziamska,
Ewa Ułanowicz,
Paweł Rybkowski,
Dawid Bordewicz.

Nagrody zostały przekazane drogą e-mailową.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Kinowa premiera Wszystko zostaje w rodzinie”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 15 listopada, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Neapol, początek lat osiemdziesiątych. Aldo i Vanda są małżeństwem z dwunastoletnim stażem. Rodzinną sielankę bohaterów gwałtownie przerywa niespodziewane wyznanie mężczyzny. Prowadzący na co dzień popularną audycję radiową Aldo przyznaje się pewnego wieczoru do romansu. Gdy namiętna relacja z młodszą koleżanką z pracy zaczyna nabierać tempa, zszokowana Vanda na dobre traci grunt pod nogami. Kobieta nie tylko musi uporać się z własną traumą, ale też wytłumaczyć całą sytuację zdezorientowanym dzieciom. Nie widząc jakiejkolwiek inicjatywy ani żalu ze strony męża, decyduje się podjąć zdecydowane kroki… Trzydzieści lat później Aldo i Vanda wciąż jednak są razem. Zgorzkniali, nieszczęśliwi, próbują odpowiedzieć sobie na pytanie, co trzyma ludzi przy sobie, kiedy miłość już dawno się skończyła.

Ekranizacja głośnej powieści cenionego włoskiego pisarza Domenico Starnone, która w Polsce została wydana pod tytułem „Sznurówki”. Autor książki jest także odpowiedzialny za scenariusz filmu. Za reżyserię odpowiada równie ceniony Włoch – Daniele Luchetti. W obsadzie znalazły się gwiazdy kina włoskiego: Alba Rohrwacher, Luigi LoCascio, Laura Morante, Silvio Orlando oraz Giovanna Mezzogiorno.

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: filmowe