banner ad

Wygraj podwójne wejściówki na kinowy seans filmu „W labiryncie” Donato Carrisiego w sieci Cinema City [ZAKOŃCZONY]

25 lutego 2020


Z okazji kinowej premiery filmu „W labiryncie” ? nowego thrillera włoskiego mistrza suspensu Donato Carrisiego nakręconego na podstawie jego własnej książki, wspólnie z dystrybutorem Best Film przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy dziesięć podwójnych wejściówek na dowolny seans filmu „W labiryncie”, do wykorzystania w dniach od 02 do 05 marca 2020 roku w kinach sieci Cinema City w: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Gliwicach, Katowicach (Cinema City Punkt 44), Krakowie (Cinema City Bonarka i Cinema City Plaza), Lublinie (Cinema City Plaza), Łodzi (Cinema City Manufaktura), Poznaniu (Cinema City Plaza, Cinema City Kinepolis), Toruniu (Cinema City Czerwona Droga), Warszawie (Cinema City Arkadia, Cinema City Mokotów, Cinema City Promenada, Cinema City Sadyba) i Wrocławiu (Cinema City Wroclavia). Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) „W labiryncie” to drugi film Donato Carrisiego. Jaki tytuł nosił pierwszy film, który nakręcił na podstawie własnej książki? (2) Ile powieści Donato Carrisiego ukazało się do tej pory w Polsce, wliczając najnowszą ? „W labiryncie”?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) „Dziewczyna we mgle”, (2) siedem.

Podwójne wejściówki na film „W labiryncie” otrzymują:

Monika Dąbrowska,
Joanna Pajestka,
Tomasz Nowicki,
Sylwia Kuś-Vega,
Natalia Górczyńska,
Anna Bojanowska,
Maciej Chojecki,
Dawid Bordewicz,
Aleksandra Pożyczka,
Justyna Kordek.

Nagrody zostaną przekazane drogą mailową.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Film W labiryncie”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 29 lutego, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Nastoletnia Samantha została porwana i uwięziona na piętnaście lat. Kiedy budzi się w szpitalu, niczego nie pamięta. Nikt nie wie, jak udało się jej uciec. Z pomocą policyjnego profilera, doktora Greena (Dustin Hoffman), próbuje odzyskać wspomnienia z tajemniczego labiryntu ? więzienia, w którym porywacz zmuszał ją do rozwiązywania zagadek, stosując przerażający system nagród i kar. Równocześnie sprawcę próbuje odnaleźć bezkompromisowy detektyw Bruno Genko (Toni Servillo). Potwór, który uwięził dziewczynę wciąż jest na wolności. Jedyny sposób, by złapać Człowieka z Labiryntu, to włamać się do umysłu Samanthy… Zaczyna się polowanie na oprawcę.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: filmowe