Wygraj podwójne wejściówki na kinowy seans filmu „Piranie” w Warszawie [ZAKOŃCZONY]

19 sierpnia 2019


Z okazji zbliżającej się kinowej premiery filmu „Piranie” nakręconego na podstawie powieści Roberta Saviano wspólnie z dystrybutorem Hagi Film przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy osiem podwójnych wejściówek na pokaz filmu, który odbędzie się 27 sierpnia (wtorek) o godz. 20:00 w Kinotece w Warszawie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Pod jakim tytułem ukazała się w Polsce powieść Roberta Saviano, na podstawie której nakręcono film „Piranie”? (2) Z którego roku pochodzi pierwsza oficjalna wzmianka  o kamorrze, tajnej organizacji przestępczej zawiązanej w Neapolu?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) „Chłopcy z paranzy”, (2) 1820 rok.

Udało nam się nagrodzić DZIEWIĘĆ (zamiast ośmiu) osób. Podwójne wejściówki na seans otrzymują:

M. Synal,
A. Rasała,
M. Zegar,
K. Sławiński,
B. Jażdżyk,
D. Kozieł,
M. Rzepecka,
K. Kostrzębska,
M. Koźbiał.

Informację na temat odbioru wejściówek podamy drogą e-mailową.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Film Piranie”.
Zakończenie konkursu w piątek, 23 sierpnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Nastolatki ? Nicola, Tyson, Lollipop, Ciastek ? chcą zarabiać pieniądze, kupować markowe ubrania i nowe skutery, nosić drogie zegarki. Kiedy ostatni z dawnych bossów mafii zostaje aresztowany, Nicola wpada na pomysł, że zrealizują swoje marzenia, zajmując jego miejsce. Uzbrojeni wyjeżdżają na ulice Neapolu i przejmują władzę. Są jak bracia, nie boją się więzienia ani śmierci, handlują narkotykami, zabijają bez skrupułów, niczym w grze na PlayStation, są jak piranie ? niewinnie wyglądające rybki, a jakże groźne. Dopiero po chwili orientują się, że to droga bez powrotu.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: filmowe