banner ad

Wygraj podwójne wejściówki na film „Jestem otchłanią” Donato Carrisiego w kinach Cinema City [ZAKOŃCZONY]

26 kwietnia 2023

Z okazji zapowiadanej na 5 maja polskiej premiery nowego thrillera „Jestem otchłanią”, który Donato Carrisi nakręcił na podstawie własnej powieści, wspólnie z dystrybutorem filmu, Best Film, przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy dziesięć podwójnych wejściówek na dowolny seans filmu „Jestem otchłanią” w tygodniu premierowym od 5 do 11 maja 2023 roku w kinach sieci Cinema City w: Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Częstochowie (Cinema City Jurajska), Gliwicach, Katowicach (Cinema City Punkt 44), Krakowie (Cinema City Bonarka), Lublinie (Cinema City Plaza), Łodzi (Cinema City Manufaktura), Poznaniu (Cinema City Kinepolis), Rudzie Śląskiej, Toruniu (Cinema City Czerwona Droga), Warszawie (Cinema City Arkadia, Cinema City Mokotów, Cinema City Promenada, Cinema City Sadyba) i Wrocławiu (Cinema City Wroclavia). Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Donato Carrisi to autor kryminałów, który rozwija też karierę jako reżyser filmowy. Czy znasz jakichś innych pisarzy, którzy również kręcą filmy jako reżyserzy? Wymień przynajmniej dwóch.


Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedzi wymienialiście m.in. takich pisarzy, którzy zostali również reżyserami, jak Pier Paolo Pasolini, Tadeusz Konwicki, Emmanuel Carrere, Guillermo Arriaga, Michael Crichton czy Aleksander Ścibor-Rylski.

Podwójne wejściówki otrzymują:

Justyna Smoleń-Starowieyska,
Kamilla Gryszel,
Adam Garlej,
Kasia Czubak,
Daniela Szczepaniak,
Katarzyna Iwańczak,
Kinga Piotrowska,
Rafał Wiśniewski,
Małgorzata Bojdo,
Kamil Gużewski.

Zaproszenia zostały przekazane laureatom.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Jestem otchłanią w kinach od 5 maja”.
Zakończenie konkursu w środę, 3 maja, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród najciekawszych zdaniem redakcji propozycji. Laureaci konkursu otrzymają kody podlegające wymianie na bezpłatne bilety w kasach wymienionych wyżej kin Cinema City.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Najnowszy thriller mistrza kryminałów, Donato Carissiego, autora bestsellerowego „Zaklinacza”.

Jego praca to śmieci. Ludzie nie zastanawiają się nad tym, co wyrzucają, ale on wie, że to tam kryją się ludzkie tajemnice. Tak wybiera swoje ofiary.

„Ludzie kłamią i oszukują, ale ich śmieci nie. Śmieci nigdy nie kłamią”. Aż pewnego dnia do jego sterylnej i samotnej egzystencji wdziera się dziewczyna. Rzuca się w wody jeziora jak niepotrzebna rzecz, a on ją ratuje. Ale jego praca nie polega na ratowaniu ludzi. Więc początkowo ucieka, ale później wraca, aby przyglądać się jej z ukrycia. On widzi to, czego inni nie widzą. Wie, że dziewczyna skrywa tajemnicę i potrzebuje pomocy.

I tak ściąga na siebie uwagę Łowczyni, która nie spocznie, dopóki nie wypełni swojej misji. I jest coraz bliżej.

fot. Loris Zambelli

Tematy: , , , ,

Kategoria: filmowe