Wygraj płyty DVD z serialem „Ród smoka” na podstawie książki George’a R.R. Martina [ZAKOŃCZONY]

19 marca 2023

Z okazji premiery na płytach 4K Ultra HD, Blu-ray i DVD pierwszego sezonu serialu „Ród smoka” osadzonego w uniwersum George’a R.R. Martina wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films zorganizowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze pięciopłytowego wydania na DVD jednego z najbardziej wyczekiwanych i najczęściej komentowanych serialowych tytułów minionego roku, którego akcja rozgrywa się w Westeros na blisko 200 lat przed wydarzeniami z „Gry o tron”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Scenariusz serialu „Ród smoka” oparto na fragmentach książki „Ogień i krew” George’a R.R. Martina. Zanim jednak pisarz umieścił je w książce, pierwsze wersje tych tekstów ukazały się w formie dwóch opowiadań. Jakie nosiły tytuły te opowiadania? (2) Ile sezonów zgodnie z zapowiedziami ma liczyć serial „Ród smoka”?


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Opowiadania te nosiły tytuły: „Księżniczka i Królowa” oraz „Książę Łotrzyk”, (2) Zgodnie z zapowiedziami serial „Ród smoka” ma mieć cztery sezony.

Egzemplarze płyt DVD z serialem „Ród smoka” otrzymują:

Anna Plewa,
Paweł Zimnicki,
Wiktoria Kowalczyk.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Ród smoka na płytach 4K Ultra HD, Blu-ray i DVD”.
Zakończenie konkursu w środę, 29 marca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis dystrybutora: 200 lat przed wydarzeniami znanymi z „Gry o tron” ród Targaryenów rządzi Siedmioma Królestwami, które znajdują się na krawędzi wojny domowej. Nie mogąc doczekać się narodzin syna, król Viserys ogłasza córkę Rhaenyrę przyszłą królową. Kiedy jednak druga żona rodzi królowi zdrowego syna pojawiają się głosy, że to jemu należy się Żelazny Tron. Rozpoczyna się brutalna walka o władzę.

Wydawnictwo płytowe zawiera materiały dodatkowe: „Witamy Westeros”, „Nowe panowanie”, „Powrót do Westeros”, „Przed tańcem: ilustrowana historia z udziałem George’a R.R. Martina”, „Potęga wielkich rodów”, „Znajome miejsca”, „Powrót do Siedmiu Królestw” i „Bohaterowie serialu”.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: filmowe