banner ad

Wygraj płyty DVD z serialem „Cormoran Strike: Zabójcza biel”

3 września 2021

Wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać płytowe wydania serialu „Cormoran Strike: Zabójcza biel”, który nakręcono na podstawie powieści J.K. Rowling opublikowanej pod pseudonimem Robert Galbraith.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze płytowego wydania na DVD kryminalnej historii nakręconej na podstawie bestsellerowej serii o prywatnym detektywie Cormoranie Strike’u i jego partnerce Robin Ellacott. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile opublikowano do tej pory powieści o Cormoranie Strike’u i która z nich nie doczekała się jeszcze sfilmowania? (2) Książki o Cormoranie Strike’u J.K. Rowling wydaje pod pseudonimem Robert Galbraith. Dlaczego pisarka wybrała akurat takie imię i nazwisko?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Cormoran Strike Zabójcza biel na DVD”.
Zakończenie konkursu w piątek, 17 września, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: Porywający serial HBO „Cormoran Strike” powraca. „Zabójcza biel” została nakręcona na podstawie kolejnej części bestsellerowej serii powieści J.K. Rowling, którą pisarka tworzy pod pseudonimem Robert Galbraith.

Tym razem prywatny detektyw Cormoran Strike (w tej roli Tom Burke) i jego partnerka Robin Ellacott (Holliday Grainger) ścigają się z czasem, szukając związku między dwiema zawiłymi sprawami. W czterech pełnych napięcia odcinkach ich życie osobiste ogarnia chaos, a śledztwo staje się śmiertelnie niebezpieczne.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: filmowe