Wygraj płyty DVD z filmem „To: Rozdział 2” na podstawie powieści Stephena Kinga [ZAKOŃCZONY]

26 stycznia 2020


W związku z premierą płytowego wydania na 4K UHD, Blu-ray i DVD drugiej części horroru „To” na podstawie powieści Stephena Kinga wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy pięć płyt DVD z filmem „To: Rozdział 2” w reżyserii Andy?ego Muschiettiego, który opowiada o dalszych losach członków Klubu Frajerów zmuszonych w dorosłym życiu wrócić do miasteczka Derry, żeby jeszcze raz zmierzyć się z przerażającą istotą przyjmującą postać klauna Pennywise’a. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Na jakim autentycznym mieście wzorowane jest miasteczko Derry z książki i filmu „To”? (2) W których powieściach Kinga ? oprócz horroru „To” ? akcja rozgrywała się przynajmniej częściowo w Derry? Wymień minimum dwie powieści.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Bangor w stanie Maine, (2) można było wymienić m.in.: „Bezsenność”, „Łowcę snów”, „Historię Lisey”, „Dallas ?63”, „Stukostrachy”, „Worek kości”.

Egzemplarze płyt DVD z filmem „To: Rozdział 2” otrzymują:

Piotr Gauza,
Agnieszka Wysocka,
Karol Iwanowski,
Emilia Grzonkowska,
Damian Kreft.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie: „TO: Rozdział 2 ? premiera na DVD, Blu-Ray i 4K UHD”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 6 lutego, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

„To: Rozdział 2”, reż. Andy Muschietti

Opis: Kontynuacja entuzjastycznie przyjętego przez krytyków przeboju kinowego z 2017 roku. 27 lat po tragicznych wydarzeniach To powróciło. W Derry zaczynają znikać różne osoby. Mike wzywa do miasta członków Klubu Frajerów, żeby razem z nimi ostatecznie zabić To. Naznaczeni wydarzeniami z przeszłości Frajerzy muszą pokonać swoje najgłębsze lęki, by zniszczyć groźniejszego niż kiedykolwiek Pennywisa. Nie wiedzą, że ich przeciwnikiem będzie nie tylko klaun, ale również ich dawny prześladowca Henry Bowers, który z pomocą Pennywise?a uciekł ze szpitala psychiatrycznego i jest gotów na wszystko, by pomścić upokorzenie jakiego ? jak uważa ? doznał przed laty ze strony Klubu Frajerów.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: filmowe