Wygraj płyty DVD z filmem grozy „TO” na podstawie powieści Stephena Kinga [ZAKOŃCZONY]

22 stycznia 2018


Ekranizacja powieści „To” Stephena Kinga doczekała się premiery płytowego wydania na 4K Ultra HD Blu-ray, Blu-ray i DVD. W związku z tym wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy pięć płyt DVD z horrorem „To” w reżyserii Andy’ego Muschiettiego, który opowiada o grupie dzieciaków z niewielkiego miasteczka walczących z pradawną zmiennokształtną bestią przyjmującą częstokroć postać klauna. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Dwójka bohaterów horroru „To” ? Richie Tozier i Beverly Marsh ? pojawia się epizodycznie w innej powieści Kinga. Jaki jest tytuł tej książki?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie: „TO ?premiera na płytach DVD i Blu-Ray”.
Zakończenie konkursu w środę, 31 stycznia, o godzinie 23:59.

?

Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Dallas ’63”.

Egzemplarze płyty DVD z filmem „To” otrzymują:

Łukasz Pantak,
Sonia Strychanyn,
Anna Trojanowska,
Mikołaj Siemienkowicz,
Robert Remesz.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

„To”, reż. Andy Muschietti

Rekordzista box office! Najlepszy film grozy wszech czasów! Arcydzieło Stephena Kinga w nowej odsłonie. Horror „To” opowiada o grupie siedmiu młodych outsiderów dorastających w Derry, miasteczku położonym w stanie Maine, którzy mówią o sobie jako o Klubie Frajerów. Każdy z nich został z jakiegoś powodu zepchnięty na margines. Każdy jest obiektem drwin paczki miejscowych gnębicieli… i wszyscy doświadczyli tego, jak ich lęki ożywają, przybierając postać zmiennokształtnej bestii, którą są w stanie określić wyłącznie jako To. Derry od początku swojego istnienia było terenem łowów tej istoty, która wynurza się z kanałów co 27 lat, aby karmić się strachem swoich ofiar ? dzieci z Derry. Pewnego przerażającego, pełnego emocji lata Frajerzy jednoczą się i nawiązują między sobą bliskie więzi, by przezwyciężyć własny strach i powstrzymać serię morderstw. Jej pierwszą ofiarą pada chłopiec usiłujący pewnego deszczowego dnia dogonić papierową łódkę, która wpadła do kanału burzowego… prosto w ręce Klauna Pennywise?a.

Horror „To” w reżyserii Andy?ego Muschiettiego jest oparty na motywach powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, która przeraża czytelników od dziesięcioleci. Powieść „To”, która została po raz pierwszy opublikowana w 1986 roku, niemal od razu weszła do klasyki gatunku. Nadal zalicza się do najlepszych i najbardziej wpływowych dzieł niekwestionowanego literackiego mistrza horroru. Od czasu wydania stanowi też inspirację dla wielu projektów filmowych i telewizyjnych.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: filmowe