Wygraj płyty DVD z filmem „Doktor Sen” na podstawie powieści Stephena Kinga [ZAKOŃCZONY]

28 kwietnia 2020


Z okazji premiery na płytach DVD i Blu-Ray filmu „Doktor Sen”, nakręconego na podstawie powieści Stephena Kinga pod tym samym tytułem, wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy sześć płyt DVD z filmem grozy w reżyserii Mike’a Flanagana, który jest zarówno kontynuacją „Lśnienia” Stephena Kinga, jak i odbiegającej od literackiego pierwowzoru ekranizacji w reżyserii Stanleya Kubricka. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Jak nazywał się autentyczny hotel, który stanowił inspirację dla Hotelu Panorama w powieści „Lśnienie” Stephena Kinga? (2) Ilu aktorów miało do tej pory okazję wcielić się na ekranie w postać Danny’ego Torrance’a? Podaj ich imiona i nazwiska.


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) The Stanley Hotel, (2) Pięciu. Byli to: Danny Lloyd, Ewan McGregor, Roger Dale Floyd, Courtland Mead, Wil Horneff (niektóre osoby wymieniły dodatkowo aktora z operetki na podstawie „Lśnienia”, jeśli przy tym uwzględniły pięciu powyższych, to taką odpowiedź też uznawaliśmy za prawidłową).

Płyty DVD z filmem „Doktor Sen” otrzymują:

Dorota Fellmann,
Karolina Lubczyńska,
Dorota Chęcińska,
Agnieszka Dąbrowicz,
Robert Kielar,
Joanna Matuszyn.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 2 tygodni.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie: „Doktor Sen – premiera na DVD i Blu-Ray”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 10 maja, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Dan Torrance (Ewan McGregor), który nadal nosi blizny po koszmarze, jaki przeżył w dzieciństwie w hotelu Panorama, usiłuje znaleźć jakąś namiastkę spokoju. Jednak spokój ten zostaje zakłócony, kiedy Dan spotyka Abrę (Kyliegh Curran), odważną nastolatkę, posiadającą potężny, pozazmysłowy dar nazywany „lśnieniem”. Abra, która instynktownie rozpoznała, że Dan przejawia te same zdolności co ona, odszukała go, ponieważ rozpaczliwie potrzebuje pomocy w walce z bezlitosną Rose Kapelusz (Rebecca Ferguson) i jej zwolennikami – kultem o nazwie Prawdziwy Węzeł, którego członkowie żerują na lśnieniu niewinnych, aby zachować nieśmiertelność.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: filmowe