Wygraj płyty DVD z filmem „Ci, którzy życzą mi śmierci” na podstawie powieści Michaela Koryty [ZAKOŃCZONY]

17 listopada 2021

Z okazji premiery na płytach DVD i Blu-ray filmu „Ci, którzy życzą mi śmierci”, nakręconego na podstawie powieści Michaela Koryty, wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy sześć płyt DVD z emocjonującym thrillerem o kobiecie, która próbuje uchronić chłopca przed zabójcami gotowymi wywołać ogromny pożar, zrealizowanym przez Taylora Sheridana (scenarzystę „Sicario” i „Aż do piekła”, reżysera „Wind River. Na przeklętej ziemi”). Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Film powstał na podstawie powieści Michaela Koryty. Ile książek autora ukazało się w Polsce? Podaj ich tytuły. (2) Główną rolę w „Ci, którzy życzą mi śmierci” gra Angelina Jolie. Czy znasz jakieś inne ekranizacje książek, w których wystąpiła? Wymień co najmniej trzy.


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź na pytanie (1) brzmi: W Polsce ukazało się sześć książek Michaela Koryty: „Pod cyprysami”, „Tajemnica rzeki Lost River”, „W objęciach nocy”, „Martwy trop”, „Ostatnie do widzenia” i „Hymn smutku”. W odpowiedzi na pytanie (2) podawaliście m.in. następujące filmy: „Przerwana lekcja muzyki”, „Kolekcjoner kości”, „Grzeszna miłość”, „Złodziej życia”, „Beowulf”.

Egzemplarze płyt DVD „Ci, którzy życzą mi śmierci” otrzymują:

Ewa Piotrzkowska,
Stanisław Czeszewski,
Małgorzata Pawlak,
Karol Woźniak,
Anna Ukleja,
Robert Winiarski.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1 tygodnia (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji:  konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie: „Ci, którzy życzą mi śmierci – premiera na DVD i Blu-Ray”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 28 listopada, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Doskonały thriller z Angeliną Jolie w roli głównej. Nagrodzona Oscarem aktorka wciela się w rolę Hannah, strażaczki rozpamiętującej śmierć trzech osób, których nie zdołała uratować przed ogniem. Pewnego dnia na swej drodze spotyka roztrzęsionego dwunastoletniego chłopca, który był świadkiem morderstwa, a teraz sam jest ścigany przez zabójców. Chłopiec trafia pod opiekę Hannah, która stara się go ochronić zarówno przed prześladowcami, jak i potężnym pożarem otaczającego ich lasu.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: filmowe