Wygraj płyty DVD z drugim sezonem serialu „Wielkie kłamstewka” na podstawie powieści Liane Moriarty [ZAKOŃCZONY]

29 lutego 2020


Z okazji premiery na płytach DVD drugiego sezonu serialu „Wielkie kłamstewka” nakręconego na podstawie powieści Liane Moriarty wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy płyt DVD z drugim sezonem serialu stworzonego dla HBO przez Davida E. Kelley?ego i wyreżyserowanego przez Andreę Arnold. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Znasz jakieś inne seriale HBO nakręcone na podstawie książek? Wymień przynajmniej cztery tytuły. (2) Które aktorki występujące w serialu są odpowiedzialne za nabycie praw do sfilmowania powieści „Wielkie kłamstewka” Liane Moriarty? 

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) wymienialiście m.in. „Grę o tron”, „Ślepnąc od świateł”, „Genialną przyjaciółkę”, „Ostre przedmioty”, „Olive Kitteridge”, „Kompanię braci”, „Outsidera” i „Mroczne materie”, (2) Reese Witherspoon i Nicole Kidman.

Egzemplarze płyt DVD z drugim sezonem serialu „Wielkie kłamstewka” otrzymują:

Sabina Kowalewska,
Tomasz Ślosarczyk,
Krystian Kwiatek,
Joanna Furlepa,
Katarzyna Jaczewska..

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1 tygodnia (od otrzymania wszystkich adresów).
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie: „Drugi sezon Wielkich kłamstewek ? premiera na DVD”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 14 marca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: W spokojnym nadmorskim miasteczku Monterey w Kalifornii, wszystko wydaje się być takie samo. Matki nadal są kochające, mężowie wspierający, dzieci pozostają urocze, a domy są niezmiennie piękne. Noc szkolnej zbiórki zmieniła jednak wszystko. Stworzyła społeczność zwaną „piątka z Monterey”. Madeline (Reese Witherspoon), Celeste (Nicole Kidman), Jane (Shailene Woodley), Renata (Laura Dern) i Bonnie (Zoë Kravitz) stają się sobie bliskie, aby pozbierać na nowo fragmenty zrujnowanego życia, gdy zjawia się matka Perry?ego (Meryl Streep). „Wielkie kłamstewka” powracają w drugim sezonie. Bada on naturę kłamstw, trwałość przyjaźni, kruchość małżeństwa i wyzwania rodzicielstwa. Produkcja zdobyła cztery Złote Globy i osiem nagród Emmy.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: filmowe