Wygraj egzemplarze filmu „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii” [ZAKOŃCZONY]

15 marca 2016

piotrus-wyprawa-do-nibylandii-konkurs1
Z okazji premiery na Blu-ray 3D, Blu-ray i DVD filmu „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii” inspirowanego klasyczną powieścią J. M. Barriego wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films przygotowaliśmy dla was konkurs.

Pięć egzemplarzy płyt DVD z filmem „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”, który opowiada o narodzinach legendy Piotrusia Pana, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Kto wcielił się w Piotrusia Pana w pierwszej filmowej wersji jego przygód?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 29 marca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Betty Bronson”.

Płyty DVD z filmem „Piotruś. Wyprawa do Nibylandii” otrzymają:

Krzysztof Kochańczyk,
Marysia Anioł,
Dariusz Kurzawa,
Ewa Czerniak,
Agata Drozdek.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

piotrus-wyprawa-do-nibylandii-konkurs2

„Piotruś. Wyprawa do Nibylandii”, reż. Joe Wright

Opis: Pełna magii i porywających efektów specjalnych historia Piotrusia Pana. Piotruś (Levi Miller) to 12-letni urwis o żywiołowej, nieco buntowniczej naturze. W ponurym sierocińcu w Londynie, w którym chłopiec mieszka od urodzenia, te cechy charakteru nie są tolerowane. Pewnej nocy Piotruś zostaje porwany do magicznej Nibylandii – fantastycznego świata piratów, wojowników i wróżek. Próbując odkryć sekret matki, która porzuciła go wiele lat temu, oraz znaleźć swoje miejsce w tej niezwykłej krainie, chłopiec przeżywa niesamowite przygody i nie raz pojedynkuje się na śmierć i życie. Aby ocalić Nibylandię, wraz z Tygrysią Lilią (Rooney Mara) i nowym przyjacielem Jamesem Hakiem (Garrett Hedlund), musi rozprawić się raz na zawsze z bezwzględnym piratem Czarnobrodym (Hugh Jackman), dzięki temu pozna swoje prawdziwe przeznaczenie i już na zawsze zapamiętamy go jako Piotrusia Pana.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: filmowe