banner ad

Rozdajemy podwójne wejściówki do kin Cinema City na film „Do usług szanownej pani” na podstawie powieści Gillesa Legardiniera [ZAKOŃCZONY]

6 czerwca 2024

Z okazji kinowej premiery filmu „Do usług szanownej pani” nakręconego na podstawie powieści Gillesa Legardiniera wspólnie z dystrybutorem Best Film organizujemy dla was konkurs.

Do rozdania mamy pięć podwójnych wejściówek na film „Do usług szanownej pani” do wykorzystania w kinach sieci Cinema City (Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra) w terminie do 13 czerwca. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: W jakich jeszcze ekranizacjach książek wystąpił John Malkovich? Wymień przynajmniej trzy tytuły.


Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedzi na pytanie konkursowe podawaliście m.in. takie filmy, jak: „Myszy i ludzie”, „Autostopem przez galaktykę”, „Nędznicy”, „Jądro ciemności”, „Hańba”, „A.B.C.”, „Król olch”, „Portret damy”, „Człowiek w żelaznej masce”, „Pod osłoną nieba” czy „Gra Ripleya”.

Podwójne wejściówki otrzymali:

Ilona Smutniak,
Grzegorz Sułkowski,
Joanna Morawiecka,
Patryk Rospondek,
Paweł Kurek.

Nagrody zostały przekazane laureatom.

Odpowiedź przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Do usług szanownej pani – premiera kinowa”.
Zakończenie konkursu w sobotę, 8 marca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis dystrybutora: Osiągnąwszy wiek, w którym niemal wszystkie bliskie mu osoby odeszły lub rozjechały się po świecie, Andrew Blake nie ma już nawet ochoty na żarty ze swoim kolegą z młodości, Richardem. Pod wpływem nagłego impulsu postanawia przekazać stery swojej małej angielskiej firmy w ręce zaufanej asystentki i zatrudnić się w charakterze majordoma we Francji, w rodzinnym kraju swojej zmarłej żony. Na miejscu nikt nie zna jego prawdziwej tożsamości i to mu się podoba.

Niestety, kiedy Andrew pojawia się w posiadłości rodziny Beauvillier, nic nie wygląda tak, jak to sobie wyobrażał… Wdowa Nathalie, jego szefowa, zaskakuje osobliwymi zwyczajami… Z kucharką Odile nie jest łatwo znaleźć wspólny język, biorąc pod uwagę jej wybuchowy charakter i skrywane tajemnice. Młoda gosposia, Manon, wydaje się zagubiona i zrozpaczona. Zarządca majątku, Philippe, mieszkający w głębi parku, z jakiegoś powodu trzyma się na dystans z resztą mieszkańców posiadłości. No i trzeba jeszcze wkraść się w łaski imponującego kocura o imieniu Mefisto. Andrew wie, że nie ma już wyboru. On, który był przekonany, że jego życie dobiega końca, będzie musiał zacząć je od nowa…

Tematy: , , , ,

Kategoria: filmowe