Do wygrania podwójne wejściówki na warszawskie seanse filmu „Tylko my dwoje” [ZAKOŃCZONY]

14 czerwca 2024

Z okazji kinowej premiery filmu „Tylko my dwoje”, zrealizowanego na podstawie powieści „Miłość i lasy” Érica Reinhardta, wspólnie z dystrybutorem Aurora Films przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy dziesięć podwójnych wejściówek na seans filmu „Tylko my dwoje” w Kinotece w Warszawie. Wejściówki można wykorzystać w terminie od 18 czerwca do 4 lipca 2024 roku zgodnie z seansami podanymi w repertuarze kina. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Współautorką scenariusza „Tylko my dwoje” jest Audrey Diwan. Jaki inny film, który wyreżyserowała i napisała, mogliśmy oglądać wcześniej w polskich kinach dzięki dystrybucji Aurora Films?


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź na pytanie brzmi: „Zdarzyło się”.

Podwójne wejściówki na film „Tylko my dwoje” otrzymali:

Joanna Pajestka,
Małgorzata Kosacka,
Zuzanna Witkowska,
Małgorzata Sulka,
Żaneta Olszak,
Piotr Buczek,
Małgorzata Pentz,
Dominika Kowalczyk,
Monika Jacygrad,
Małgorzata Gryszel.

Nagrody zostały przekazane laureatom.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Tylko my dwoje – premiera w kinie”.

Zakończenie konkursu we wtorek, 18 czerwca, o godzinie 09:59 (rano).

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Przejmująca opowieść o toksycznej relacji i próbie odzyskania wolności z gwiazdą europejskiego kina Virginie Efirą w roli głównej.

Kiedy Blanche poznaje na imprezie Grega, wydaje jej się, że trafiła na idealnego dla siebie mężczyznę. Kolejne dni i wspólnie spędzone chwile potwierdzają jedynie dobre pierwsze wrażenie. Bohaterka oczarowana jest przystojnym mężczyzną do tego stopnia, że gotowa jest dla niego zmienić swoje życie.

Wkrótce, w związku ze zobowiązaniami zawodowymi Grega, para przenosi się do Lotaryngii, a niedługo później na świat przychodzi ich pierwsze dziecko. Sielanka zostaje jednak zakłócona z chwilą, gdy Blanche odkrywa, że Greg okłamał ją, ukrywając prawdziwe powody przeprowadzki. Mimo że przyjmuje przeprosiny i wytłumaczenie partnera, wątpliwości pozostają. Będę się one nasilały, zwłaszcza że mężczyzna stara się coraz bardziej kontrolować Blanche.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: filmowe