Do wygrania płyty DVD z filmem „Kolor purpury” na podstawie powieści Alice Walker

31 maja 2024

Z okazji premiery na płytach DVD filmowego musicalu „Kolor purpury”, nakręconego na podstawie powieści Alice Walker o tym samym tytule, wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films zorganizowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze płyt DVD z nową adaptacją bestsellerowej powieści, opisującej trwającą dziesięciolecia drogę czarnoskórej dziewczyny do niezależności. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Która aktorka z pierwszej ekranizacji „Koloru purpury” wystąpiła epizodycznie w nowym filmie? Podaj jej imię i nazwisko.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Kolor purpury – premiera na płytach DVD”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 9 czerwca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Nowa, odważna interpretacja klasyki kina. Kolor purpury to historia miłości i determinacji, ale też trwająca dziesięciolecia opowieść o drodze pewnej kobiety do niezależności. Celie boryka się z wieloma życiowymi trudnościami, ale ostatecznie odnajduje niezwykłą siłę i nadzieję w nierozerwalnej siostrzanej więzi.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: filmowe