Zwiastun ekranizacji powieści „Światło między oceanami” M.L. Stedman

19 maja 2016

swiatlo-miedzy-oceanami-zwiastun
Mamy okazję zaprezentować pierwszą zapowiedź filmu „Światło między oceanami”, będącego ekranizacją bestsellerowej powieści o tym samym tytule autorstwa M.L. Stedman.

Wydana w Polsce nakładem wydawnictwa Albatros książka opowiada historię bezdzietnego małżeństwa, w którego życiu pojawia się cud – dziecko uratowane z morskiej toni. Adopcja ocalałego niemowlęcia jest zwiastunem szczęścia, jednak prawda o pochodzeniu dziewczynki okazuje się być wstrząsająca dla głównych bohaterów. Okazuje się, że dziecko, które uważali za sierotę, w rzeczywistości ma matkę, która od czasu zaginięcia dziewczynki nieustannie jej poszukuje. Nękany wyrzutami sumienia mąż, w tajemnicy przed żoną, decyduje się na krok, który na zawsze odmieni losy wielu ludzi.

W rolach głównych w ekranizacji książki M.L. Stedman występują Alicia Vikander (jako Isabel Sherbourne), Michael Fassbender (Tom Sherbourne) oraz Rachel Weisz (Hannah Roennfeldt). Zdjęcia do filmu kręcono w Stanley (Tasmania) oraz w Dunedin (Nowa Zelandia). Premiera obrazu wyreżyserowanego przez Dereka Cianfrance’a („Blue Valentine”) zapowiedziana jest na 2 września tego roku.

[mw]
fot. DreamWorks

Tematy: , , , ,

Kategoria: film