Zakończono zdjęcia do „Hobbita”

9 lipca 2012


Reżyser Peter Jackson ogłosił na swoim profilu na Facebooku, że zdjęcia do „Hobbit: Niezwykła podróż” oraz ” Hobbit: Tam i z powrotem” zostały zakończone.

„Zrobiliśmy to!” – napisał Jackson, załączając zdjęcie siebie samego, jak trzyma klaps filmowy. „266. dzień na planie i koniec najważniejszych zdjęć w temacie 'Hobbita’. Dziękuję naszej fantastycznej obsadzie i ekipie za to, że udało nam się zajść tak daleko. Dziękuję wam wszystkim za wsparcie. Następny przystanek: montażownia. Aha, i Comic Con!”

„Hobbit” pojawi się w przyszłym tygodniu na corocznej nerdtravaganza i Comic-Con w San Diego. Prezentacja odbędzie się 14 lipca (w ramach większego panelu Warner Bros.), wraz z reżyserem oraz gwiazdami, które pojawią się w filmie (m.in. Martin Freeman i Sir Ian McKellan). Prawdopodobnie wtedy do sieci trafi więcej premierowych materiałów na temat filmu.

„Hobbit: Niezwykła podróż”, czyli pierwsza z dwóch części zapowiadanej ekranizacji powieści Tolkiena, trafi do polskich kin 28 grudnia. Film zrealizowany zostanie w nowym, ponoć „rewolucyjnym” standardzie 48 klatek na sekundę.

Poniżej możecie zobaczyć nowy plakat „Hobbita”, zapowiadający panel na Comic-Con:

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: film