banner ad

SkyShowtime zapowiada serial na podstawie thrillera „Langer” Remigiusza Mroza. W głównej roli wystąpi Jakub Gierszał

5 czerwca 2024

Serwis SkyShowtime poinformował dzisiaj o rozpoczęciu prac nad serialem „Langer” na podstawie powieści Remigiusza Mroza o tym samym tytule. To już drugi projekt w Polsce ogłoszony przez platformę w ostatnich miesiącach. Wcześniej zapowiedziano realizację serialu „Śleboda”, do którego zdjęcia ruszyły w kwietniu tego roku.

„Langer” ma być sześcioodcinkową produkcją, w której zobaczymy Jakuba Gierszała w roli tytułowego Piotra Langera – młodego i rzutkiego biznesmena, który po tragicznie zmarłym ojcu odziedziczył holding finansowy. W czasie wolnym od pracy Piotr oddaje się swojej wieloletniej pasji – jest nieuchwytnym seryjnym mordercą, którego od lat bezskutecznie ścigają prokuratorzy.

Pewnego dnia w jego życiu pojawia się zachwycająca kobieta – Nina, która, aby przyciągnąć uwagę Langera i zbliżyć się do niego, zjawia się na jego gali charytatywnej. Wkrótce potem wdaje się w niebezpieczną grę i związek z Langerem, które nie ułatwiają jej szukania dowodów na to, że jest on psychopatycznym mordercą. Czy tym razem sprawiedliwość zwycięży…?

„Za sześcioodcinkowy serial SkyShowtime odpowiada Chyłkowa ekipa, gwarantująca produkcję najwyższych lotów” – zapewnia Remigiusz Mróz. Producentką serialu jest Violetta Furmaniuk-Zaorska, a reżyserem Łukasz Palkowski. Więcej szczegółów dotyczących tego projektu zostanie podanych w późniejszym czasie.

Tytuł zapowiedział główny dyrektor ds. treści Kai Finke podczas branżowego panelu Content Warsaw, gdzie podzielił się szczegółami dotyczącymi najbliższych planów oraz nadchodzącej oferty serwisu. Ogłoszone w tym tygodniu nowe seriale, które na wyłączność pojawią się w SkyShowtime, to – oprócz „Langera” – między innymi „Landman” Taylora Sheridana i Christiana Wallace’a z Billym Bobem Thorntonem i Demi Moore w rolach głównych, a także „Dzień Szakala” na podstawie powieści Fredericka Forsytha z Eddiem Redmayne’em i Lashaną Lynch.

[am]
fot. Olga Majrowska


Tematy: , , ,

Kategoria: film