Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu serialu „Chyłka” na podstawie powieści Remigiusza Mroza

24 lutego 2020


W połowie lutego w Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu produkcji Player Original o mecenas Joannie Chyłce, realizowanej na podstawie bestsellerowej serii książek Remigiusza Mroza. Do obsady znanej z poprzednich dwóch sezonów dołączyli między innymi Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski i Małgorzata Klara.

„Chyłka. Rewizja” – taki tytuł będzie nosić trzeci sezon serialu opartego na prozie Remigiusza Mroza. Podstawę fabuły stanowi trzecia część książkowej serii. Tym razem Joanna Chyłka będzie musiała zmierzyć się z nowymi problemami, zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym. Przez przypadek zostaje zaangażowana w sprawę podwójnego morderstwa. Jej klient, po stracie żony i córki, ma otrzymać pokaźną sumę od towarzystwa ubezpieczeniowego. W międzyczasie staje się jednak głównym podejrzanym w sprawie.

„Serial zyskał już wierne grono wielbicieli, którzy z niecierpliwością czekają na trzeci sezon. W 'Rewizji’ odsłonimy kolejne oblicze naszej bohaterki. Jej zmagania w życiu osobistym okażą się równie interesujące co wyzwania na sali sądowej. Jedno jest pewne – Chyłka na pewno nie przestanie zaskakiwać” – mówi Dorota Chamczyk, producentka serialu.

W rolach głównych w trzeciej odsłonie Chyłki powrócą Magdalena Cielecka oraz Filip Pławiak. Producentem z ramienia TVN jest Dorota Chamczyk, producentem wykonawczym – Violetta Furmaniuk-Zaorska i Aktiv Media, kierownikiem produkcji Agnieszka Knysak-Sandecka. Za reżyserię odpowiadają Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel. Autorami scenariusza są Michał Wawrzecki oraz Justyna Stefaniak. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz.

„Rewizję” będzie można obejrzeć jeszcze w tym roku w serwisie Player, gdzie dostępny jest już pierwszy i drugi sezon serialu. Emisję „Kasacji” na antenie TVN zaplanowano na wiosnę. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu trzeciego sezonu serialu „Chyłka”, które zamieścili w sieci Magdalena Cielecka oraz Filip Pławiak.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

elazny m… hmmm #letsgetthepartystarted

Post udostępniony przez Filip Pławiak (@filipplawiak)

[am]
fot. i źródło: TVN

Tematy: , , , ,

Kategoria: film